Jeugd onder 11 team 6

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Melle Westerhuis
Julius Telgenhof

Leider

Dirk Jan ten Klooster

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 6

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Melle Westerhuis
Julius Telgenhof

Leider

Dirk Jan ten Klooster

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 6

Stand 4e klasse 007

Nr Team GW P
1 Ruinerwold JO11-2G 10 30
2 Alcides JO11-4 9 22
3 MSC/Amslod JO11-4 10 22
4 FC Meppel JO11-6 10 18
5 Noordscheschut JO11-2G 8 16
6 SJO JVZ JO11-6 8 15
7 HZVV JO11-9 9 13
8 SJO WIJC JO11-2G 9 13
9 Ruinen JO11-3 10 9
10 Pesse JO11-3G 8 3
11 Vitesse'63 JO11-2G 10 1
12 SJO JVZ JO11-7 9 0

Stand 4e klasse 04

Nr Team GW P
1 Hoogeveen JO11-4 7 18
2 Weide De JO11-7G 6 16
3 SJO JVZ JO11-4 6 13
4 Beilen JO11-4 6 12
5 Dwingeloo JO11-2 6 12
6 Pesse JO11-2G 6 11
7 Elim JO11-2 7 11
8 Noordscheschut JO11-2G 6 7
9 SJO WIJC JO11-3G 6 3
10 FC Meppel JO11-6 6 2
11 HZVV JO11-7 6 1
12 MSC/Amslod JO11-5G 6 0

Sponsor:

Trainer

Melle Westerhuis
Julius Telgenhof

Leider

Dirk Jan ten Klooster

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 6

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
28 apr 09:00 regulier FC Meppel JO11-6 Dwingeloo JO11-2
28 apr 09:00 regulier SJO JVZ JO11-4 Pesse JO11-2G
28 apr 10:00 regulier SJO WIJC JO11-3G Beilen JO11-4
28 apr 10:45 regulier MSC/Amslod JO11-5G Hoogeveen JO11-4
05 mei 09:00 regulier FC Meppel JO11-6 Noordscheschut JO11-2G
05 mei 10:45 regulier MSC/Amslod JO11-5G HZVV JO11-7
05 mei 12:30 regulier Dwingeloo JO11-2 Weide De JO11-7G

Sponsor:

Trainer

Melle Westerhuis
Julius Telgenhof

Leider

Dirk Jan ten Klooster

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 6

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr HZVV JO11-7 Beilen JO11-4 3 - 9
21 apr FC Meppel JO11-6 SJO JVZ JO11-4 2 - 3
21 apr Weide De JO11-7G Noordscheschut JO11-2G 5 - 2
21 apr Hoogeveen JO11-4 SJO WIJC JO11-3G 8 - 1
21 apr MSC/Amslod JO11-5G Pesse JO11-2G 3 - 11
21 apr Dwingeloo JO11-2 Elim JO11-2 5 - 1
16 apr Pesse JO11-2G Hoogeveen JO11-4 3 - 8
14 apr Beilen JO11-4 MSC/Amslod JO11-5G 14 - 2
14 apr Pesse JO11-2G Noordscheschut JO11-2G 1 - 1
14 apr SJO WIJC JO11-3G SJO JVZ JO11-4 2 - 9
14 apr Weide De JO11-7G HZVV JO11-7 11 - 1
14 apr Elim JO11-2 FC Meppel JO11-6 8 - 5
14 apr Hoogeveen JO11-4 Dwingeloo JO11-2 7 - 2
10 apr Beilen JO11-4 Weide De JO11-7G 3 - 5

Sponsor:

Trainer

Melle Westerhuis
Julius Telgenhof

Leider

Dirk Jan ten Klooster

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 6

Stand Groep 4 19

Nr Team GW P
1 Ruinerwold JO11-2G 3 9
2 FC Meppel JO11-6 3 3
3 Staphorst JO11-4 3 3
4 SC Rouveen JO11-3 3 3

Sponsor:

Trainer

Melle Westerhuis
Julius Telgenhof

Leider

Dirk Jan ten Klooster

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00