ST FC Meppel/Alcides JO19-2

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Jan Theunissen

Leider

Esther Dings
Rene Vegter

Training

Ma 20.15-21.45
Wo bij Alcides

ST FC Meppel/Alcides JO19-2

Stand Hoofdklasse P

Nr Team GW P
1 Hoogeveen JO19-1 18 45
2 Musselkanaal JO19-1 18 39
3 SJO Dalen/DSC JO19-1 17 35
4 Stadskanaal JO19-1 19 31
5 FC Klazienaveen JO19-1 17 30
6 SC Rouveen JO19-1 18 26
7 Raptim JO19-1 18 25
8 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 20 21
9 Noordscheschut JO19-1 18 18
10 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 17 17
11 SJO J.V. Oostenburg JO19-1 17 11
12 Staphorst JO19-1 19 10

Sponsor:

Trainer

Jan Theunissen

Leider

Esther Dings
Rene Vegter

Training

Ma 20.15-21.45
Wo bij Alcides

ST FC Meppel/Alcides JO19-2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
24 apr 19:30 regulier Noordscheschut JO19-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1
24 apr 19:30 regulier Raptim JO19-1 SC Rouveen JO19-1
28 apr 12:00 regulier SJO J.V. Oostenburg JO19-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1
28 apr 14:30 regulier FC Klazienaveen JO19-1 Hoogeveen JO19-1
28 apr 14:30 regulier SJO Dalen/DSC JO19-1 Musselkanaal JO19-1
01 mei 19:30 regulier SJO Dalen/DSC JO19-1 FC Klazienaveen JO19-1
05 mei 12:00 regulier SJO J.V. Oostenburg JO19-1 FC Klazienaveen JO19-1

Sponsor:

Trainer

Jan Theunissen

Leider

Esther Dings
Rene Vegter

Training

Ma 20.15-21.45
Wo bij Alcides

ST FC Meppel/Alcides JO19-2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr SC Rouveen JO19-1 Musselkanaal JO19-1 1 - 2
21 apr FC Klazienaveen JO19-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 2 - 2
21 apr SJO J.V. Oostenburg JO19-1 Staphorst JO19-1 0 - 0
21 apr SJO Dalen/DSC JO19-1 Noordscheschut JO19-1 4 - 1
21 apr Hoogeveen JO19-1 Raptim JO19-1 8 - 0
21 apr ST FC Meppel/Alcides JO19-2 Stadskanaal JO19-1 4 - 2
18 apr Noordscheschut JO19-1 Stadskanaal JO19-1 0 - 3
17 apr Raptim JO19-1 FC Klazienaveen JO19-1 2 - 1
14 apr Staphorst JO19-1 Stadskanaal JO19-1 0 - 1
14 apr Musselkanaal JO19-1 Raptim JO19-1 3 - 3
14 apr ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 2 - 1
14 apr Noordscheschut JO19-1 SC Rouveen JO19-1 4 - 3
14 apr Hoogeveen JO19-1 SJO Dalen/DSC JO19-1 3 - 1
10 apr SJO Dalen/DSC JO19-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 4 - 1

Sponsor:

Trainer

Jan Theunissen

Leider

Esther Dings
Rene Vegter

Training

Ma 20.15-21.45
Wo bij Alcides

ST FC Meppel/Alcides JO19-2

Stand Groep 1 10

Nr Team GW P
1 SJO JVZ JO19-1 3 9
2 SC Rouveen JO19-1 3 6
3 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 3 3
4 Pesse JO19-1 3 0

Sponsor:

Trainer

Jan Theunissen

Leider

Esther Dings
Rene Vegter

Training

Ma 20.15-21.45
Wo bij Alcides