Jeugd onder 8 team 2 (gemengd)

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Sponsor:

Trainer

Timo Kip
Guus Stroeve

Leider

Richard Abels

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 8 team 2 (gemengd)

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Timo Kip
Guus Stroeve

Leider

Richard Abels

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 8 team 2 (gemengd)

Stand 3e klasse 06

Nr Team GW P

Stand 2e klasse 02

Nr Team GW P

Sponsor:

Trainer

Timo Kip
Guus Stroeve

Leider

Richard Abels

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 8 team 2 (gemengd)

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
24 apr 18:00 regulier Hoogeveen JO8-2 HZVV JO8-3
28 apr 09:00 regulier Meppel FC JO8-2G SJO HH'97 JO8-1
28 apr 10:00 regulier SJO JVZ JO8-3 ST Germanicus/CSVC JO8-2G
05 mei 09:00 regulier Meppel FC JO8-2G HZVV JO8-3
05 mei 10:00 regulier ST Germanicus/CSVC JO8-2G Hoogeveen JO8-2

Sponsor:

Trainer

Timo Kip
Guus Stroeve

Leider

Richard Abels

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 8 team 2 (gemengd)

Uitslagen

Geen uitslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Timo Kip
Guus Stroeve

Leider

Richard Abels

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 8 team 2 (gemengd)

Stand Groep 1 14

Nr Team GW P
1 Meppel FC JO8-2G 3 9
2 Staphorst JO8-3 3 6
3 SJO WIJC JO8-3 3 3
4 HZVV JO8-7 3 0

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 SJO WNBC '09 JO8-1 1 3
2 V.V. Heerenveen JO8-2 1 3
3 FC Meppel JO8-1 1 3
4 SC Joure JO8-3 1 3
5 ST Glimmen/Yde de Punt JO8-1G 1 3
6 Muntendam JO8-1 1 3
7 Drachtster Boys JO8-1 1 3
8 Lycurgus JO8-2 1 3
9 De Heracliden JO8-1 1 3
10 Twedo JO8-1 1 3
11 VEV'67 JO8-2 1 3
12 QVC JO8-1 1 3
13 De Treffer '16 JO8-1G 1 3
14 FC Klazienaveen JO8-2 1 3
15 Velocitas 1897 JO8-2 1 3
16 SC Bolsward JO8-1 1 3
17 Hoogeveen JO8-1 1 3
18 FC Lewenborg JO8-1 1 3
19 Raptim JO8-4 1 3
20 FC Assen JO8-1 1 3
21 St.Annaparochie JO8-1 1 3
22 SJO Feanstars JO8-1 1 3
23 SC Rouveen JO8-1 1 3
24 FC Assen JO8-2 1 3
25 VVS JO8-1 1 3
26 SC Erica JO8-3 1 3
27 CVVO JO8-1 1 3
28 Zuidhorn JO8-2 1 3
29 Urk JO8-1 1 3
30 Wykels Hallum JO8-1 1 3
31 S.V. Haulerwijk JO8-1G 1 3
32 Alcides JO8-2 1 1
33 Meppel FC JO8-2G 1 1
34 Zeerobben JO8-1 1 1
35 Blauw Wit '34 JO8-1 1 1
36 FC Oldemarkt JO8-2 1 0
37 FC Klazienaveen JO8-3 1 0
38 Actief JO8-2 1 0
39 Gorredijk JO8-1 1 0
40 Blija JO8-1G 1 0
41 V.V. Heerenveen JO8-1 1 0
42 SJO Bergum BCV Combinatie JO8-1 1 0
43 FC Oldemarkt JO8-1 1 0
44 BATO JO8-2 1 0
45 Beilen JO8-1 1 0
46 VEV'67 JO8-1 1 0
47 VIOS (O) JO8-1 1 0
48 Hoogezand JO8-1 1 0
49 Zeerobben JO8-2 1 0
50 GRC Groningen JO8-1 1 0
51 SC Franeker JO8-1 1 0
52 SJO JVZ JO8-1 1 0
53 Twedo JO8-2 1 0
54 FC Assen JO8-3 1 0
55 Zwaagwesteinde JO8-1 1 0
56 SC Joure JO8-4 1 0
57 SVV'04 JO8-1 1 0
58 SJO Bergum BCV Combinatie JO8-2 1 0
59 Groninger Boys JO8-1 1 0
60 Noordpool UFC JO8-1 1 0
61 Zuidhorn JO8-1 1 0
62 SC Scheemda JO8-1 1 0
63 Oosterlittens JO8-2 1 0
64 Hoogeveen JO8-2 1 0
65 Irnsum JO8-2 1 0
66 MSC/Amslod JO8-2 1 0

Sponsor:

Trainer

Timo Kip
Guus Stroeve

Leider

Richard Abels

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00