Meisjes onder 13 team 1

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Trainer

Karin Koelmans
Harold Nolles

Leider

Peter Soer
Maurits Prins

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Meisjes onder 13 team 1

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Trainer

Karin Koelmans
Harold Nolles

Leider

Peter Soer
Maurits Prins

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Meisjes onder 13 team 1

Stand 1e klasse 03

Nr Team GW P
1 Alcides MO13-1 9 23
2 SC Rouveen MO13-1 10 22
3 Urk MO13-1 9 19
4 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO13-1 8 14
5 Heerenveense Boys MO13-1 7 13
6 vv Steenwijk MO13-1 10 13
7 d' Olde Veste'54 MO13-1 10 13
8 FC Meppel MO13-1 8 12
9 Staphorst MO13-1 9 7
10 Ruinerwold MO13-1 9 3
11 MSC/Amslod MO13-1 9 0

Stand 1e klasse 04

Nr Team GW P
1 FC Meppel MO13-1 6 16
2 vv Steenwijk MO13-1 5 13
3 d' Olde Veste'54 MO13-1 6 12
4 Staphorst MO13-1 8 9
5 FC Assen MO13-2 5 6
6 Heerenveense Boys MO13-2 8 0

Trainer

Karin Koelmans
Harold Nolles

Leider

Peter Soer
Maurits Prins

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Meisjes onder 13 team 1

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
26 apr 18:45 beker d' Olde Veste'54 MO13-1 DWP MO13-1
26 apr 18:45 beker FC Meppel MO13-1 SC Rouveen MO13-1
26 apr 18:45 beker ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 NEC Delfzijl MO13-1
26 apr 18:45 beker SC Bolsward MO13-1 SWZ Boso Sneek MO13-1
26 apr 18:45 beker vv Sweel MO13-1 SVO BDE MO13-1
26 apr 18:45 beker Zevenhuizen MO13-1 Buitenpost MO13-1
26 apr 18:45 beker Achilles 1894 MO13-1 FC Assen MO13-1
26 apr 18:45 beker VC Trynwalden MO13-1 ONT MO13-1
28 apr 09:15 regulier vv Steenwijk MO13-1 FC Meppel MO13-1
Trainer

Karin Koelmans
Harold Nolles

Leider

Peter Soer
Maurits Prins

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Meisjes onder 13 team 1

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr d' Olde Veste'54 MO13-1 Heerenveense Boys MO13-2 7 - 2
21 apr FC Meppel MO13-1 Staphorst MO13-1 3 - 0
17 apr Staphorst MO13-1 d' Olde Veste'54 MO13-1 0 - 1
14 apr Staphorst MO13-1 Heerenveense Boys MO13-2 3 - 2
Trainer

Karin Koelmans
Harold Nolles

Leider

Peter Soer
Maurits Prins

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Meisjes onder 13 team 1

Stand Groep 1 06

Nr Team GW P
1 FC Meppel MO13-1 2 4
2 Alcides MO13-1 2 1

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 SC Bolsward MO13-1 1 3
2 S.C. Stiens MO13-1 1 3
3 FC Assen MO13-1 1 3
4 SC Rouveen MO13-1 1 3
5 Buitenpost MO13-1 1 3
6 DWP MO13-1 1 3
7 FC Meppel MO13-1 1 3
8 vv Sweel MO13-1 1 3
9 d' Olde Veste'54 MO13-1 1 3
10 SVO BDE MO13-1 1 3
11 Veendam 1894 MO13-1 1 3
12 Zevenhuizen MO13-1 1 3
13 NEC Delfzijl MO13-1 1 3
14 VC Trynwalden MO13-1 1 3
15 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 1 3
16 SWZ Boso Sneek MO13-1 1 3
17 Achilles 1894 MO13-1 0 0
18 ACV MO13-1 0 0
19 Fc. Grootegast MO13-1 1 0
20 LAC Frisia 1883 MO13-1 1 0
21 SV Bedum MO13-1 1 0
22 Gorecht MO13-1 1 0
23 Noordscheschut MO13-1 1 0
24 Roden MO13-1 1 0
25 Urk MO13-1 1 0
26 Noordpool UFC MO13-1 1 0
27 De Treffer '16 MO13-1 1 0
28 Pesse MO13-1 1 0
29 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO13-1 1 0
30 Zwaagwesteinde MO13-1 1 0
31 vv Steenwijk MO13-1 1 0
32 Harkstede MO13-1 1 0
33 ONT MO13-2 1 0
34 SC Joure MO13-1 1 0

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 Achilles 1894 MO13-1 0 0
2 FC Assen MO13-1 0 0
3 SC Bolsward MO13-1 0 0
4 Buitenpost MO13-1 0 0
5 DWP MO13-1 0 0
6 ST Grijpskerk/De Lauwers MO13-1 0 0
7 FC Meppel MO13-1 0 0
8 NEC Delfzijl MO13-1 0 0
9 d' Olde Veste'54 MO13-1 0 0
10 ONT MO13-1 0 0
11 SC Rouveen MO13-1 0 0
12 SVO BDE MO13-1 0 0
13 vv Sweel MO13-1 0 0
14 SWZ Boso Sneek MO13-1 0 0
15 VC Trynwalden MO13-1 0 0
16 Zevenhuizen MO13-1 0 0

Trainer

Karin Koelmans
Harold Nolles

Leider

Peter Soer
Maurits Prins

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00