ST FC Meppel/Alcides MO17-3

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Trainer

Remco Bloemberg

Leider

Freddy Oosterveen
Ben van Regteren

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

ST FC Meppel/Alcides MO17-3

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Trainer

Remco Bloemberg

Leider

Freddy Oosterveen
Ben van Regteren

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

ST FC Meppel/Alcides MO17-3

Stand 1e klasse 13

Nr Team GW P
1 Urk MO17-1 4 12
2 Espel MO17-1 5 12
3 SJO EBC/Delfstrahuizen MO17-1 4 6
4 ST Steenwijk/Olde Veste MO17-1 5 3
5 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 4 0

Stand 1e klasse 03

Nr Team GW P
1 FC Oldemarkt MO17-1 8 22
2 Flevo Boys MO17-1 9 19
3 SVM MO17-1 7 18
4 SC Rouveen MO17-1 8 18
5 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 7 10
6 ST VHK/SVBS'77 MO17-1 8 10
7 Espel MO17-1 9 7
8 Urk MO17-1 8 4
9 ST Steenwijk/Olde Veste MO17-1 6 1
10 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 6 1
11 ST Tollebeek/Nagele MO17-1 0 0

Trainer

Remco Bloemberg

Leider

Freddy Oosterveen
Ben van Regteren

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

ST FC Meppel/Alcides MO17-3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
28 apr 12:00 regulier SJO EBC/Delfstrahuizen MO17-1 Espel MO17-1
28 apr 12:30 regulier ST FC Meppel/Alcides MO17-3 ST Steenwijk/Olde Veste MO17-1
05 mei 10:00 regulier Urk MO17-1 Espel MO17-1
05 mei 13:25 regulier SJO EBC/Delfstrahuizen MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3
Trainer

Remco Bloemberg

Leider

Freddy Oosterveen
Ben van Regteren

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

ST FC Meppel/Alcides MO17-3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Espel MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 4 - 0
21 apr ST Steenwijk/Olde Veste MO17-1 Urk MO17-1 0 - 3
14 apr SJO EBC/Delfstrahuizen MO17-1 ST Steenwijk/Olde Veste MO17-1 7 - 3
14 apr ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Urk MO17-1 -
Trainer

Remco Bloemberg

Leider

Freddy Oosterveen
Ben van Regteren

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

ST FC Meppel/Alcides MO17-3

Stand Groep 1 07

Nr Team GW P
1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 1 3
2 ST Tollebeek/Nagele MO17-1 1 0

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 Marum MO17-1 1 3
2 SVZ MO17-1 1 3
3 SC Boornbergum'80 MO17-1 1 3
4 NEC Delfzijl MO17-1 1 3
5 WVV MO17-1 1 3
6 Be Quick D MO17-1 1 3
7 SDS MO17-1 1 3
8 Gomos MO17-1 1 3
9 Gorecht MO17-1 1 3
10 SVM MO17-1 1 3
11 SVO BDE MO17-2 1 3
12 De Sweach MO17-1 1 3
13 d' Olde Veste'54 MO17-1 1 3
14 SJO ZVC '14 MO17-1 0 0
15 SVO BDE MO17-1 0 0
16 Balk MO17-1 1 0
17 SC Franeker MO17-1 1 0
18 Helpman MO17-1 1 0
19 Pesse MO17-1 1 0
20 SC Rouveen MO17-1 1 0
21 SJO Bergum BCV Combinatie MO17-1 1 0
22 S.C. Stiens MO17-1 1 0
23 Helpman MO17-3 1 0
24 MKV'29 MO17-1 1 0
25 SC Loppersum MO17-1 1 0
26 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 1 0
27 LTC MO17-1 1 0
28 Friese Boys MO17-1 1 0

Trainer

Remco Bloemberg

Leider

Freddy Oosterveen
Ben van Regteren

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00