Programma

Hieronder staat het programma voor de komende twee weken. Uitwedstrijden en thuiswedstrijden staan op aparte pagina's. De uitslagen staan ook op een aparte pagina. Op deze pagina's staan alleen wedstrijden van FC Meppel. Als je alle wedstrijden van een competitie wil zien, moet je kijken op de teampagina's. Het toernooischema 2018 staat onder 'vereniging --> handige documenten'.

Thuiswedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Veld
24 mei 20:05 FC Meppel 35+3 Vitesse'63 35+1 FCM veld 10
24 mei 20:40 FC Meppel 35+1 FC Meppel 35+2 FCM veld 10
25 mei 09:00 FC Meppel JO13-1 Raptim JO13-1 FCM veld 9 (kg)
25 mei 09:00 Meppel FC JO8-5G SC Rouveen JO8-2 FCM veld 10
25 mei 09:15 FC Meppel JO12-1 MSC/Amslod JO12-1 FCM veld 11
25 mei 09:15 FC Meppel JO10-1 FC Wolvega JO10-1 FCM veld 11
25 mei 09:15 FC Meppel JO8-4 Trinitas JO8-1G FCM veld 11
25 mei 10:30 FC Meppel JO17-1 FC Assen JO17-1 FCM veld 9 (kg)
25 mei 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 HZVV MO17-1 Alcides veld 1
25 mei 11:00 ST FC Meppel/Alcides VR2 Kuinre VR1 FCM veld 11
25 mei 11:00 FC Meppel JO11-2 Vfl Löningen JO11-2 FCM veld 10
25 mei 11:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 Havelte JO19-1 Alcides veld 3
25 mei 12:00 FC Meppel JO15-2 MSC/Amslod JO15-3 FCM veld 5
25 mei 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 Colmschate '33 MO17-1 Alcides veld 1
25 mei 12:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-5 d' Olde Veste'54 JO19-2 FCM veld 10
25 mei 13:45 FC Meppel 5 Ens 3 FCM veld 5
29 mei 18:30 FC Meppel JO10-5 BEW JO10-1 FCM veld 11
29 mei 19:30 ST FC Meppel/Alcides VR2 ST Old Forward/BEW VR1 FCM veld 10
01 jun 11:00 FC Meppel JO9-1 V.V. Heerenveen JO9-2 FCM veld 11
01 jun 11:00 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 SC Bolsward MO15-1 veld 6
01 jun 12:30 FC Meppel 5 Tonego 3 FCM veld 10
01 jun 13:00 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 Alcides veld 1
01 jun 16:00 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 Oudehaske JO19-1 veld 4
04 jun 18:00 Diverse Diverse FCM veld 9 (kg)
04 jun 18:00 Diverse Diverse MSC veld 8

Uitwedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit
23 mei 18:45 SC Joure JO10-1 FC Meppel JO10-1
23 mei 19:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3
24 mei 19:30 SC Rouveen 35+1 FC Meppel 35+1
24 mei 20:40 FC Meppel 35+1 FC Meppel 35+2
25 mei 09:30 Nieuw Buinen MO13-1 ST FC Meppel/Alcides MO13-1
25 mei 10:00 Kuinre JO8-1 FC Meppel JO8-2
25 mei 10:30 Veendam 1894 JO15-1 FC Meppel JO15-1
25 mei 11:00 Twedo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1
25 mei 12:00 De Weide JO17-3 FC Meppel JO17-3
25 mei 14:30 Achilles 1894 JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-1
25 mei 14:30 ZZVV 2 FC Meppel 3
25 mei 14:30 SC Genemuiden 2 FC Meppel 2
25 mei 14:45 Flevo Boys 4 FC Meppel 4
25 mei 15:00 FC Klazienaveen 1 FC Meppel 1
25 mei 16:30 Tollebeek 3 FC Meppel 6
27 mei 19:00 Heerenveense Boys MO19-1 ST FC Meppel/Alcides MO19-2
27 mei 19:15 FC Oldemarkt MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2
28 mei 19:00 Flevo Boys MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1
01 jun 09:30 SJO OFW JO8-2 Meppel FC JO8-5G
01 jun 09:30 fc Harlingen MO13-1 ST FC Meppel/Alcides MO13-1
01 jun 12:30 ST: Emos/Achilles E. MO19-1 ST FC Meppel/Alcides MO19-1
04 jun 19:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 mei Havelte JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 9 - 1
22 mei ST FC Meppel/Alcides JO19-2 FC Klazienaveen JO19-1 3 - 1
21 mei MSC/Amslod JO11-2 FC Meppel JO11-2 2 - 4
18 mei FC Meppel 1 The Knickerbockers 1 3 - 3
18 mei ST FC Meppel/Alcides JO19-1 SC Genemuiden JO19-1 2 - 0
18 mei FC Meppel 6 FC Meppel 5 2 - 5
18 mei ST FC Meppel/Alcides JO19-3 BEW JO19-1 1 - 1
18 mei ST Germanicus/CSVC JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 4 - 1
18 mei De Tukkers MO19-1 ST FC Meppel/Alcides MO19-1 3 - 4
18 mei Losser MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 3 - 1
18 mei FC Meppel JO17-2 Flevo Boys JO17-3 5 - 1
18 mei HFC '15 JO17-1 FC Meppel JO17-1 5 - 1
18 mei FC Meppel 4 Ens 2 1 - 0
18 mei ST FC Meppel/Alcides JO19-5 Tollebeek JO19-1 3 - 6
18 mei Nieuwleusen SV VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 6 - 0
18 mei ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Oldeholtpade MO17-1 0 - 12
18 mei d' Olde Veste'54 VR2 ST FC Meppel/Alcides VR2 1 - 1
18 mei FC Meppel JO13-2 Ruinen JO13-1 11 - 1
18 mei SC Joure MO13-1 ST FC Meppel/Alcides MO13-2 6 - 0
18 mei Ruinerwold JO11-1 FC Meppel JO11-1 12 - 4
18 mei FC Meppel JO15-1 FC Zuidlaren JO15-1 0 - 4
18 mei DESZ JO17-2 FC Meppel JO17-3 12 - 1
18 mei FC Meppel JO11-2 Diever-Wapse JO11-1G 1 - 1
18 mei Achilles 1894 JO13-1 FC Meppel JO13-1 1 - 1
18 mei Staphorst MO13-1 ST FC Meppel/Alcides MO13-1 1 - 2
18 mei Berkum MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 2 - 2
18 mei ST FC Meppel/Alcides MO13-3 Workum MO13-1 1 - 3
18 mei ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 0 - 0
18 mei FC Meppel JO15-2 VVAK JO15-1 2 - 2
18 mei ST VHK/SVBS'77 MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 3 - 1
16 mei CVVO 3 FC Meppel 4 3 - 1
16 mei Urk MO13-1 ST FC Meppel/Alcides MO13-2 5 - 0
16 mei SC Rouveen MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 4 - 2
15 mei Urk VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 6 - 0
15 mei ST VHK/SVBS'77 MO19-1 ST FC Meppel/Alcides MO19-2 2 - 1
15 mei FC Meppel JO13-2 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-2 5 - 0
15 mei ST FC Meppel/Alcides MO15-2 d' Olde Veste'54 MO15-1 3 - 1