Programma

Hieronder staat het programma voor de komende twee weken. Uitwedstrijden en thuiswedstrijden staan op aparte pagina's. De uitslagen staan ook op een aparte pagina. Op deze pagina's staan alleen wedstrijden van FC Meppel. Als je alle wedstrijden van een competitie wil zien, moet je kijken op de teampagina's. Het toernooischema 2018 staat onder 'vereniging --> handige documenten'.

Thuiswedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Veld
24 apr 18:45 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 Oldeholtpade MO15-1 Alcides veld 2
24 apr 19:30 FC Meppel 7 VVAK 3 veld 5 FC Meppel
24 apr 19:45 FC Meppel 4 Willemsoord 2 veld 11 FC Meppel
25 apr 18:30 Meppel FC JO11-1G MSC/Amslod JO11-1 veld 11 FC Meppel
25 apr 19:00 Meppel FC JO13-3G SVN'69 JO13-2 veld 5 FC Meppel
26 apr 18:45 FC Meppel MO13-1 SC Rouveen MO13-1 veld 11 FC Meppel
28 apr 09:00 Meppel FC JO8-2G SJO HH'97 JO8-1 veld 11 FC Meppel
28 apr 09:00 FC Meppel JO8-4 SC Rouveen JO8-2 veld 11 FC Meppel
28 apr 09:00 Meppel FC JO9-5G Blesse De JO9-2G veld 11 FC Meppel
28 apr 09:00 Meppel FC JO15-2G Tollebeek JO15-1 veld 5 FC Meppel
28 apr 09:00 FC Meppel JO11-6 Dwingeloo JO11-2 veld 9 FC Meppel
28 apr 09:00 Meppel FC JO11-2 Dwingeloo JO11-1 veld 9 FC Meppel
28 apr 10:30 FC Meppel JO9-1 Heerenveense Boys JO9-1 veld 11 FC Meppel
28 apr 10:30 Meppel FC JO11-1G d' Olde Veste'54 JO11-2 veld 11 FC Meppel
28 apr 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 ST Valthermond/HOC MO15-1 veld 9 FC Meppel
28 apr 11:00 Meppel FC JO13-3G d' Olde Veste'54 JO13-5 veld 5 FC Meppel
28 apr 12:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-1 FVC JO19-1 veld 9 FC Meppel
28 apr 12:30 Meppel FC JO15-3G ST Olyphia/Sport Vereent JO15-1 veld 5 FC Meppel
28 apr 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 ST Steenwijk/Olde Veste MO17-1 veld 11 FC Meppel
28 apr 12:45 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 Tubantia MO17-1 Alcides veld 1
28 apr 14:30 FC Meppel 4 HZVV 4 veld 11 FC Meppel
28 apr 14:30 FC Meppel JO17-3 De Weide JO17-4 veld 9 FC Meppel
05 mei 09:00 Meppel FC JO8-2G HZVV JO8-3 veld 11 FC Meppel
05 mei 09:00 Meppel FC JO8-3G Staphorst JO8-2 veld 11 FC Meppel
05 mei 09:00 Meppel FC JO11-2 Heerenveense Boys JO11-2 veld 9 FC Meppel
05 mei 09:00 FC Meppel JO11-6 Noordscheschut JO11-2G veld 9 FC Meppel
05 mei 09:00 Meppel FC JO9-5G sv Olyphia JO9-2 veld 11 FC Meppel
05 mei 09:30 ST Meppel/Alcides JO15-4G VVAK JO15-2G Alcides veld 1
05 mei 10:00 FC Meppel JO15-1 FC Klazienaveen JO15-1 veld 10 FC Meppel
05 mei 10:30 Meppel FC JO15-2G Ruinen JO15-1 veld 5 FC Meppel
05 mei 11:30 Meppel FC JO13-3G Oldeholtpade JO13-2 veld 11 FC Meppel
05 mei 13:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 Union MO17-1 Alcides veld 3
05 mei 14:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 sv Olyphia JO19-1 veld 5 FC Meppel
05 mei 14:30 FC Meppel JO17-3 Staphorst JO17-2 veld 9 FC Meppel

Uitwedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit
24 apr 18:45 v.v. Diever-Wapse JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-4
24 apr 18:45 SJO OFW JO15-1d Meppel FC JO15-3G
24 apr 18:45 vv Steenwijk MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1
25 apr 18:45 SJO JVZ MO11-1 FC Meppel MO11-1
26 apr 19:00 SJO J.V. Oostenburg JO13-1 Meppel FC JO13-1
28 apr 08:45 d' Olde Veste'54 JO9-5 Meppel FC JO9-4G
28 apr 08:45 d' Olde Veste'54 JO11-5 FC Meppel JO11-4
28 apr 08:45 Alcides JO11-3 FC Meppel JO11-3
28 apr 09:00 HZVV JO8-5 Meppel FC JO8-3G
28 apr 09:00 vv Stânfries JO9-1 Meppel FC JO9-2G
28 apr 09:00 SJO OFW JO11-2G FC Meppel JO11-5
28 apr 09:15 vv Steenwijk MO13-1 FC Meppel MO13-1
28 apr 09:30 Hoogeveen JO8-1 FC Meppel JO8-1
28 apr 10:30 SJO HH'97 JO9-3 Meppel FC JO9-3G
28 apr 10:30 HZVV JO15-5 ST Meppel/Alcides JO15-4G
28 apr 11:30 Raptim JO13-1 Meppel FC JO13-1
28 apr 12:00 Dwingeloo JO13-2 Meppel FC JO13-2G
28 apr 12:30 Drachtster Boys MO19-1 ST FC Meppel/Alcides MO19-1
28 apr 12:45 Fit Boys JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-3
28 apr 13:00 SJO WIJC JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-4
28 apr 14:00 SC Rouveen 6 FC Meppel 7
28 apr 14:00 Zwartemeerse Boys JO17-1 FC Meppel JO17-2
28 apr 14:30 Emmen JO17-1 FC Meppel JO17-1
28 apr 14:30 Alcides 2 FC Meppel 6
28 apr 15:15 Groen Geel 1 FC Meppel 1
01 mei 18:30 Borger JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-3
01 mei 19:45 SCN 2 FC Meppel 4
05 mei 09:00 Beilen JO13-1 Meppel FC JO13-1
05 mei 09:00 SC Rouveen JO11-2 FC Meppel JO11-4
05 mei 09:00 HZVV MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1
05 mei 09:00 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3
05 mei 10:00 Ruinerwold JO15-3 Meppel FC JO15-3G
05 mei 10:00 Weide De JO11-4G FC Meppel JO11-5
05 mei 11:00 Ruinerwold JO9-2 Meppel FC JO9-4G
05 mei 12:30 SC Angelslo JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-3
05 mei 13:25 SJO EBC/Delfstrahuizen MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3
05 mei 14:30 Drenthina 1 FC Meppel 1
05 mei 14:30 Erica'86 2 FC Meppel 5

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr ST FC Meppel/Alcides JO19-2 Stadskanaal JO19-1 4 - 2
21 apr DWP 2 FC Meppel 3 3 - 1
21 apr Hoogeveen VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 1 - 7
21 apr FC Meppel 7 Tiendeveen 3 4 - 3
21 apr SC Rouveen 5 FC Meppel 6 6 - 0
21 apr Pesse 2 FC Meppel 5 3 - 2
21 apr ST FC Meppel/Alcides VR2 Steenwijker Boys VR1 1 - 1
21 apr FC Meppel 1 DESZ 1 1 - 0
21 apr FC Meppel JO17-3 Uffelte JO17-1G 1 - 2
21 apr SJO Broekster Walden MO19-1 ST FC Meppel/Alcides MO19-1 5 - 1
21 apr MSC/Amslod JO13-1 Meppel FC JO13-1 2 - 5
21 apr ST FC Meppel/Alcides MO15-3 Tonego MO15-1 3 - 4
21 apr DZOH JO17-3 FC Meppel JO17-2 3 - 0
21 apr ST FC Meppel/Alcides MO15-1 DWP MO15-1 8 - 1
21 apr ST FC Meppel/Alcides JO19-1 Buitenpost JO19-1 1 - 2
21 apr De Weide JO17-1 FC Meppel JO17-1 2 - 1
21 apr FC Meppel 2 vv Winsum 2 4 - 3
21 apr Oldeholtpade JO15-2 Meppel FC JO15-3G 1 - 1
21 apr ST: Germanicus/CSVC JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 3 - 2
21 apr ST FC Meppel/Alcides MO15-2 QVC MO15-1 1 - 2
21 apr Blauw Wit '34 MO11-1 FC Meppel MO11-1 13 - 0
21 apr Vitesse'63 JO15-1G ST Meppel/Alcides JO15-4G 5 - 3
21 apr Meppel FC JO15-2G Ruinerwold JO15-1 2 - 2
21 apr Espel MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 4 - 0
21 apr JCLE MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 0 - 4
21 apr Staphorst JO11-4 FC Meppel JO11-4 4 - 2
21 apr Staphorst JO11-2 FC Meppel JO11-3 3 - 5
21 apr Meppel FC JO11-1G d' Olde Veste'54 JO11-1 5 - 2
21 apr FC Meppel MO13-1 Staphorst MO13-1 3 - 0
21 apr Ruinen JO13-1 Meppel FC JO13-2G 1 - 3
21 apr Meppel FC JO11-2 MSC/Amslod JO11-2 3 - 1
21 apr SC Rouveen JO11-3 FC Meppel JO11-5 1 - 11
21 apr FC Meppel JO15-1 Alcides JO15-1 1 - 4
21 apr FC Meppel JO11-6 SJO JVZ JO11-4 2 - 3
20 apr FC Meppel 35+2 FC Meppel 35+3 2 - 0
20 apr FC Meppel 35+1 Staphorst 35+1 5 - 0
20 apr FC Oldemarkt 35+1 FC Meppel 35+3 0 - 2
20 apr Vitesse'63 35+1 FC Meppel 35+1 2 - 3
20 apr FC Meppel 35+2 VHK 35+1 3 - 0
19 apr ST FC Meppel/Alcides JO19-4 Waskemeer JO19-1 0 - 0
19 apr ST: Germanicus/CSVC JO13-1 Meppel FC JO13-1 3 - 1
17 apr Alcides 1 FC Meppel 5 1 - 3
17 apr FC Meppel 6 vv Steenwijk 1 0 - 5
17 apr DWP MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 0 - 3
16 apr FC Meppel JO11-5 MSC/Amslod JO11-4 2 - 2