FC Meppel 5

Selectie 2019-2020

Leider

Fenno Westenbrink
Marco Soer

Training

Do 20.15-21.45

FC Meppel 5

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Leider

Fenno Westenbrink
Marco Soer

Training

Do 20.15-21.45

FC Meppel 5

Stand 6e klasse 03

Nr Team GW P
1 Tiendeveen 2 4 10
2 MSC/Amslod 3 4 9
3 Hollandscheveld 4 4 9
4 HODO 5 za. 4 9
5 FC Meppel 5 5 9
6 HZVV 9 4 7
7 Noordscheschut 7 3 6
8 Hollandscheveld 5 4 6
9 Nieuw Balinge 2 4 3
10 SCN 3 2 0
11 VVAK 3 4 0
12 Elim 3 4 0

Stand

Nr Team GW P

Leider

Fenno Westenbrink
Marco Soer

Training

Do 20.15-21.45

FC Meppel 5

Programma

Geen programma-onderdelen aanwezig.

Leider

Fenno Westenbrink
Marco Soer

Training

Do 20.15-21.45

FC Meppel 5

Uitslagen

Geen uitslagen aanwezig.

Leider

Fenno Westenbrink
Marco Soer

Training

Do 20.15-21.45

FC Meppel 5

Stand Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 42

Nr Team GW P
1 FC Meppel 5 1 3
2 VHK 3 1 0

Stand Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 01

Nr Team GW P
1 ACV 11 0 0
2 Aduard 2000 3 0 0
3 Alcides 3 0 0
4 Balk 4 0 0
5 BATO 3 0 0
6 Be Quick 1887 5 0 0
7 Blauw Wit '34 10 0 0
8 Blauw Wit '34 9 0 0
9 SC Boornbergum'80 2 0 0
10 FC Burgum 6 0 0
11 CVVO 4 0 0
12 Delfstrahuizen 3 0 0
13 DESZ 3 0 0
14 Donkerbroek 3 0 0
15 Drachtster Boys 7 0 0
16 DVC Appingedam 6 0 0
17 DZOH 7 0 0
18 DZOH 8 0 0
19 Fit Boys 3 0 0
20 SC Franeker 5 0 0
21 SC Franeker 6 0 0
22 Groningen 4 0 0
23 Fc. Grootegast 5 0 0
24 Fc. Grootegast 4 0 0
25 Harkema Opeinde 4 0 0
26 S.V. Haulerwijk 3 0 0
27 V.V. Heeg 3 0 0
28 Heerenveense Boys 7 0 0
29 Heerenveense Boys 5 0 0
30 De Heracliden 3 0 0
31 Hollandscheveld 5 0 0
32 HZVV 8 0 0
33 St. Jacob 2 0 0
34 FC Klazienaveen 6 0 0
35 FC Klazienaveen 5 0 0
36 Leeuwarder Zwaluwen 9 0 0
37 Leovardia 8 0 0
38 Lions'66 2 0 0
39 FC Meppel 5 0 0
40 FC Meppel 4 0 0
41 NEC Delfzijl 5 0 0
42 vv Nijland 3 0 0
43 Noordpool-U.F.C. 2 0 0
44 Noordscheschut 7 0 0
45 NWVV 2 0 0
46 Oeverzwaluwen 3 0 0
47 OKVC 3 0 0
48 Oldeholtpade 1 0 0
49 Onderdendam 1 0 0
50 Oudega 1 0 0
51 Rijperkerk 3 0 0
52 SGV 2 0 0
53 SJS 5 0 0
54 vv Steenwijk 1 0 0
55 S.C. Stiens 5 0 0
56 S.C. Stiens 6 0 0
57 SVBO 3 0 0
58 SVBS'77 2 0 0
59 TEO 2 0 0
60 TFS 3 0 0
61 TOP'63 3 0 0
62 VC Trynwalden 4 0 0
63 Twedo 2 0 0
64 Valthermond 2 0 0
65 Veendam 1894 4 0 0
66 Veendam 1894 2 0 0
67 Veenhuizen 3 0 0
68 VHK 4 0 0
69 VIOD 3 0 0
70 VVS 4 0 0
71 De Walde 2 0 0
72 Warffum 3 0 0
73 Waskemeer 5 0 0
74 Westerlee 2 0 0
75 WVV 3 0 0
76 ZNC 2 (zat) 0 0
77 Zuidhorn 6 0 0
78 Zwartemeerse Boys 2 0 0

Leider

Fenno Westenbrink
Marco Soer

Training

Do 20.15-21.45