FC Meppel 2

Selectie 2018-2019

Sponsor:

Trainer

Manuel Schilder

Ass. trainer

Eddy Harke

Leider

Bertie Arends

Vlagger

Vacant

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Manuel Schilder

Ass. trainer

Eddy Harke

Leider

Bertie Arends

Vlagger

Vacant

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 2

Stand Hoofdklasse A

Nr Team GW P
1 d' Olde Veste'54 2 7 16
2 ONS Sneek 2 7 16
3 Staphorst 2 8 16
4 Flevo Boys 2 7 14
5 Urk 2 7 13
6 Drachtster Boys 2 7 12
7 SC Genemuiden 2 8 12
8 Oranje Nassau 2 7 8
9 vv Winsum 2 8 8
10 FC Meppel 2 7 7
11 Harkemase Boys 2 8 5
12 DZOH 2 8 5
13 Noordscheschut 2 7 1

Sponsor:

Trainer

Manuel Schilder

Ass. trainer

Eddy Harke

Leider

Bertie Arends

Vlagger

Vacant

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
24 nov 12:00 regulier FC Meppel 2 d' Olde Veste'54 2
24 nov 12:00 regulier Urk 2 Noordscheschut 2
24 nov 12:15 regulier ONS Sneek 2 Staphorst 2
24 nov 12:30 regulier Drachtster Boys 2 Oranje Nassau 2
24 nov 12:30 regulier Flevo Boys 2 DZOH 2
24 nov 14:30 regulier Harkemase Boys 2 SC Genemuiden 2
01 dec 11:45 regulier Oranje Nassau 2 Flevo Boys 2
01 dec 12:00 regulier Noordscheschut 2 Drachtster Boys 2
01 dec 12:15 regulier d' Olde Veste'54 2 Urk 2
01 dec 12:30 regulier SC Genemuiden 2 vv Winsum 2
01 dec 14:30 regulier Staphorst 2 FC Meppel 2
01 dec 14:30 regulier DZOH 2 ONS Sneek 2

Sponsor:

Trainer

Manuel Schilder

Ass. trainer

Eddy Harke

Leider

Bertie Arends

Vlagger

Vacant

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
17 nov Noordscheschut 2 FC Meppel 2 1 - 3
17 nov Urk 2 Harkemase Boys 2 3 - 1
17 nov Drachtster Boys 2 vv Winsum 2 6 - 1
17 nov d' Olde Veste'54 2 SC Genemuiden 2 1 - 1
17 nov DZOH 2 Staphorst 2 2 - 2
17 nov Flevo Boys 2 ONS Sneek 2 2 - 3
11 nov Dalen 2 vv Sweel 2 2 - 0
11 nov Peize 2 Hoogeveen 2 -
10 nov Alcides 2 ZZVV 2 8 - 3
10 nov FC Meppel 2 Gomos 2 3 - 4
10 nov DZOH 2 Annen 2 3 - 3
8 nov vv Sweel 3 Emmen 2 7 - 1
8 nov Steenwijker Boys 2 FC Klazienaveen 2 -
7 nov SC Emmeloord 2 FC Meppel 3 7 - 1
7 nov HZVV 2 Raptim 3 5 - 0
7 nov Achilles 1894 2 VKW 2 5 - 0
7 nov LTC 2 Rolder Boys 2 4 - 1
6 nov De Weide 2 Drenthina 2 3 - 1
6 nov Ruinerwold 2 Urk 2 0 - 2
6 nov SC Genemuiden 2 SVBO 2 4 - 2

Sponsor:

Trainer

Manuel Schilder

Ass. trainer

Eddy Harke

Leider

Bertie Arends

Vlagger

Vacant

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 2

Stand Groep 1 14

Nr Team GW P
1 FC Meppel 2 2 4
2 BSVV 2 2 2
3 d' Olde Veste'54 3 2 1

Stand Groep 1 SR3

Nr Team GW P
1 SC Emmeloord 2 1 3
2 vv Sweel 3 1 3
3 Alcides 2 1 3
4 Achilles 1894 2 1 3
5 HZVV 2 1 3
6 LTC 2 1 3
7 SC Genemuiden 2 1 3
8 De Weide 2 1 3
9 Urk 2 1 3
10 Dalen 2 1 3
11 Gomos 2 1 3
12 Annen 2 1 3
13 Hoogeveen 2 0 0
14 FC Klazienaveen 2 0 0
15 d' Olde Veste'54 2 0 0
16 Peize 2 0 0
17 Steenwijker Boys 2 0 0
18 Urk 3 0 0
19 DZOH 2 1 0
20 FC Meppel 2 1 0
21 SVBO 2 1 0
22 Drenthina 2 1 0
23 Ruinerwold 2 1 0
24 vv Sweel 2 1 0
25 Rolder Boys 2 1 0
26 ZZVV 2 1 0
27 Raptim 3 1 0
28 VKW 2 1 0
29 Emmen 2 1 0
30 FC Meppel 3 1 0

Sponsor:

Trainer

Manuel Schilder

Ass. trainer

Eddy Harke

Leider

Bertie Arends

Vlagger

Vacant

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45