FC Meppel 1

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
Ruurd de Jong (grensrechter) Perryn de Kam (C), Hans Mansveld, Stefan Sijbom (elftalleider), Robert Knoll (trainer), Bernard Koning (trainer), Jan Veenman (verzorger), Stan Bakker, Sander van Dijk

Middelste rij:
Dave Knipmeijer, Steven Knotters, Rense van Dijk, Wiebe de Jong, Yannick van der Veen, Bas Kaldenberg, Rik Beens, Emiel Kwant, Amith Khieroe

Onderste rij:
Maarten van Olphen, Winne Meijer, Stefan Scholing, Erik Kampherbeek, Stijn Koch, Nick Smilde, Ahmed Hussein, Ruben Elling

Jesse Burgler mist op de foto.

Sponsor:

Trainer

Interim trainers:
John van 't Westeinde
Richard Moes

Ass. trainer

Jacco de Laat (keepertrainer)

Leider

Stefan Sijbom
06 46 85 49 51
fcmeppel1@fcmeppel.nl

Vlagger

Abe Wolting
Hilco Dekker
Ruurd de Jong

Verzorger

Jan Veenman

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 1

Sponsor:

Trainer

Interim trainers:
John van 't Westeinde
Richard Moes

Ass. trainer

Jacco de Laat (keepertrainer)

Leider

Stefan Sijbom
06 46 85 49 51
fcmeppel1@fcmeppel.nl

Vlagger

Abe Wolting
Hilco Dekker
Ruurd de Jong

Verzorger

Jan Veenman

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 1

Stand 2e klasse J

Nr Team GW P
1 Pelikaan S 1 22 44
2 SV Bedum 1 23 43
3 FC Klazienaveen 1 21 39
4 NEC Delfzijl 1 22 39
5 De Weide 1 22 36
6 Omlandia 1 23 36
7 Drenthina 1 22 31
8 DESZ 1 22 31
9 Gramsbergen 1 23 29
10 DZOH 1 21 28
11 FC Meppel 1 21 25
12 Zuidhorn 1 23 23
13 Groen Geel 1 22 19
14 Nieuwleusen SV 1 21 11

Sponsor:

Trainer

Interim trainers:
John van 't Westeinde
Richard Moes

Ass. trainer

Jacco de Laat (keepertrainer)

Leider

Stefan Sijbom
06 46 85 49 51
fcmeppel1@fcmeppel.nl

Vlagger

Abe Wolting
Hilco Dekker
Ruurd de Jong

Verzorger

Jan Veenman

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 1

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
28 apr 14:30 regulier Nieuwleusen SV 1 De Weide 1
28 apr 14:30 regulier DZOH 1 NEC Delfzijl 1
28 apr 15:00 regulier Pelikaan S 1 FC Klazienaveen 1
28 apr 15:15 regulier Groen Geel 1 FC Meppel 1
03 mei 20:00 regulier DZOH 1 Nieuwleusen SV 1
05 mei 14:30 regulier Drenthina 1 FC Meppel 1
05 mei 14:30 regulier FC Klazienaveen 1 DESZ 1

Sponsor:

Trainer

Interim trainers:
John van 't Westeinde
Richard Moes

Ass. trainer

Jacco de Laat (keepertrainer)

Leider

Stefan Sijbom
06 46 85 49 51
fcmeppel1@fcmeppel.nl

Vlagger

Abe Wolting
Hilco Dekker
Ruurd de Jong

Verzorger

Jan Veenman

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 1

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr FC Klazienaveen 1 NEC Delfzijl 1 0 - 1
21 apr Gramsbergen 1 Drenthina 1 0 - 2
21 apr Omlandia 1 Groen Geel 1 0 - 1
21 apr FC Meppel 1 DESZ 1 1 - 0
21 apr Pelikaan S 1 De Weide 1 3 - 0
21 apr Zuidhorn 1 DZOH 1 1 - 1
21 apr SV Bedum 1 Nieuwleusen SV 1 2 - 2
14 apr Drenthina 1 FC Klazienaveen 1 0 - 0
14 apr DZOH 1 De Weide 1 2 - 1
14 apr Omlandia 1 Pelikaan S 1 3 - 0
14 apr Nieuwleusen SV 1 FC Meppel 1 2 - 0
14 apr NEC Delfzijl 1 DESZ 1 2 - 2
14 apr SV Bedum 1 Gramsbergen 1 4 - 0
14 apr Groen Geel 1 Zuidhorn 1 3 - 0

Sponsor:

Trainer

Interim trainers:
John van 't Westeinde
Richard Moes

Ass. trainer

Jacco de Laat (keepertrainer)

Leider

Stefan Sijbom
06 46 85 49 51
fcmeppel1@fcmeppel.nl

Vlagger

Abe Wolting
Hilco Dekker
Ruurd de Jong

Verzorger

Jan Veenman

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 1

Stand Groep 1 L105

Nr Team GW P
1 d' Olde Veste'54 1 3 9
2 FC Meppel 1 3 6
3 SC Joure 1 3 3
4 sv Olyphia 1 3 0

Stand Groep 1 SR3

Nr Team GW P
1 Staphorst 1 3
2 VKW 1 1 3
3 Alcides 1 1 3
4 HZVV 1 3
5 Twedo 1 1 3
6 Urk 2 1 3
7 d' Olde Veste'54 1 1 3
8 Hoogeveen 1 1 3
9 Flevo Boys 1 1 3
10 Genemuiden SC 1 3
11 Staphorst 2 1 3
12 Urk 1 3
13 Achilles 1894 1 1 3
14 Emmen 1 1 3
15 Achilles 1894 1 3
16 Drenthina 1 1 3
17 HOC 1 1 3
18 VAKO 1 1 3
19 DZOH 1 1 3
20 Hoogeveen 1 1 3
21 FC Meppel 1 1 3
22 SVBO 1 1 3
23 De Weide 1 1 3
24 Beilen 1 1 3
25 FC Zuidlaren 1 1 0
26 SVV'04 1 1 0
27 MSC/Amslod 1 0
28 Dalen 1 1 0
29 SC Angelslo 1 1 0
30 HZVV 2 1 0
31 vv Sweel 1 1 0
32 Gomos 1 1 0
33 Nieuw Roden 1 1 0
34 Wacker 1 1 0
35 Fit Boys 1 1 0
36 WKE '16 1 1 0
37 Annen 1 1 0
38 DESZ 1 1 0
39 Elim 1 1 0
40 FC Oldemarkt 1 1 0
41 Tonego 1 1 0
42 Witteveense Boys'87 1 1 0
43 Steenwijkerwold 1 1 0
44 SVN'69 1 1 0
45 Titan 1 1 0
46 Steenwijker Boys 1 1 0
47 CEC 1 1 0
48 Ruinen 1 1 0

Stand Groep 1 SR3

Nr Team GW P
1 Alcides 1 1 3
2 Staphorst 1 3
3 Hoogeveen 1 1 3
4 Heerenveen 1 3
5 Drenthina 1 1 3
6 Urk 1 3
7 HZVV 1 3
8 SVBO 1 1 3
9 Oudehaske 1 1 3
10 Flevo Boys 1 1 3
11 DZOH 1 1 3
12 Hoogeveen 1 1 3
13 VKW 1 1 0
14 Genemuiden SC 1 0
15 Staphorst 2 1 0
16 FC Meppel 1 1 0
17 De Weide 1 1 0
18 Urk 2 1 0
19 Emmen 1 1 0
20 d' Olde Veste'54 1 1 0
21 Renado 1 1 0
22 Beilen 1 1 0
23 Twedo 1 1 0
24 VWC 1 1 0

Sponsor:

Trainer

Interim trainers:
John van 't Westeinde
Richard Moes

Ass. trainer

Jacco de Laat (keepertrainer)

Leider

Stefan Sijbom
06 46 85 49 51
fcmeppel1@fcmeppel.nl

Vlagger

Abe Wolting
Hilco Dekker
Ruurd de Jong

Verzorger

Jan Veenman

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45