FC Meppel 1

Selectie 2023-2024

 


 

 

 



Sponsor:

Trainer

Arjan Bosschaart

Ass. trainer

Harry van den Berg
Barry Reijs (Keeperstrainer)

Coördinator

Corrie Kuipers
Hans Rodenhuis

Vlagger

Abe Wolting
Eddy Harke
Arjan van Driesum

Verzorger

Gino Veelo
Christian Esselbrugge (Hersteltrainer)

FC Meppel 1

Wedstrijdverslagen

29 november 2021 FC Meppel - Gramsbergen
31 oktober 2021 FC Meppel - LTC
10 oktober 2021 FC Meppel - v.v. Gorecht
3 oktober 2021 v.v. de Weide - FC Meppel
26 september 2021 FC Meppel - SV Oosterwolde
19 september 2021 FC Meppel - sv VENO
11 september 2021 FC Meppel - vv d'Olde Veste '54
4 september 2021 FC Wolvega - FC Meppel
27 maart 2019 NEC Delfzijl - FC Meppel
13 maart 2019 De Griffioen - FC Meppel
14 februari 2019 FC Meppel – DZOH
6 februari 2019 FC Meppel – VEV’67
17 december 2018 Wedstrijdverslag Drenthina - FC Meppel
10 december 2018 Wedstrijdverslag FC Meppel – Pelikaan S
3 december 2018 Wedstrijdverslag Gramsbergen - FC Meppel
27 november 2018 FC Meppel - HFC’15
6 november 2018 FC Meppel – v.v. Omlandia
16 oktober 2018 FC Meppel – FC Klazienaveen (met foto's)
9 oktober 2018 FC Meppel overklast The Knickerbockers
1 oktober 2018 FC Meppel pakt winst tegen De Weide (met video's)
24 september 2018 Wedstrijdverslag DZOH - FC Meppel
28 mei 2018 FC Meppel speelt zich veilig
22 mei 2018 FC Meppel - vv Drenthina 2-1
15 mei 2018 NEC Delfzijl- FC Meppel 3-1
7 mei 2018 VV Drenthina – FC Meppel 0-1
24 april 2018 FC Meppel blijft tegen DESZ ook in 2018 thuis ongeslagen
16 april 2018 FC Meppel delft onderspit tegen sv Nieuwleusen
9 april 2018 FC Meppel wint overtuigend van Bedum
2 april 2018 FC Meppel verslaat ook titelkandidaat Klazienaveen
26 maart 2018 v.v De Weide - FC Meppel 3-1
18 maart 2018 FC Meppel wint belangrijke wedstrijd tegen vv Zuidhorn
12 maart 2018 FC Meppel pakt verdiende en belangrijke overwinning op sv Gramsbergen
20 februari 2018 Strijdend FC Meppel pakt verdiend punt tegen Omlandia
5 december 2017 Verslag DESZ-FC Meppel
29 november 2017 FC Meppel verliest bekerduel nipt van Flevo Boys
28 november 2017 Verslag FC Meppel – NEC Delfzijl
20 november 2017 FC Klazienaveen – FC Meppel 0-4
13 november 2017 Beker: FC Meppel -SC Angelslo 2-1
6 november 2017 Gramsbergen-FC Meppel 3-1
24 oktober 2017 FC Meppel – v.v. De Weide
15 oktober 2017 Vv Pelikaan S – FC Meppel
2 oktober 2017 SV Bedum - FC Meppel 3-1
25 september 2017 FC Meppel-G.V. Groen Geel 2-0

Sponsor:

Trainer

Arjan Bosschaart

Ass. trainer

Harry van den Berg
Barry Reijs (Keeperstrainer)

Coördinator

Corrie Kuipers
Hans Rodenhuis

Vlagger

Abe Wolting
Eddy Harke
Arjan van Driesum

Verzorger

Gino Veelo
Christian Esselbrugge (Hersteltrainer)

FC Meppel 1

Stand 3e klasse D

Nr Team GW P
1 FC Meppel 1 24 54
2 Be Quick '28 1 24 51
3 Vitesse'63 1 24 49
4 ASC '62 1 24 48
5 SC Rouveen 1 24 46
6 F.C. Ommen 1 24 37
7 De Weide 1 24 32
8 SVM 1 24 32
9 DESZ 1 24 30
10 Elim 1 24 21
11 FC Klazienaveen 1 24 20
12 DVC Dedemsvaart 1 24 18
13 DKB 1 24 4

Sponsor:

Trainer

Arjan Bosschaart

Ass. trainer

Harry van den Berg
Barry Reijs (Keeperstrainer)

Coördinator

Corrie Kuipers
Hans Rodenhuis

Vlagger

Abe Wolting
Eddy Harke
Arjan van Driesum

Verzorger

Gino Veelo
Christian Esselbrugge (Hersteltrainer)

FC Meppel 1

Programma

Geen programma-onderdelen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Arjan Bosschaart

Ass. trainer

Harry van den Berg
Barry Reijs (Keeperstrainer)

Coördinator

Corrie Kuipers
Hans Rodenhuis

Vlagger

Abe Wolting
Eddy Harke
Arjan van Driesum

Verzorger

Gino Veelo
Christian Esselbrugge (Hersteltrainer)

FC Meppel 1

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
25 mei DESZ 1 FC Meppel 1 1 - 2
18 mei FC Meppel 1 F.C. Ommen 1 3 - 1

Sponsor:

Trainer

Arjan Bosschaart

Ass. trainer

Harry van den Berg
Barry Reijs (Keeperstrainer)

Coördinator

Corrie Kuipers
Hans Rodenhuis

Vlagger

Abe Wolting
Eddy Harke
Arjan van Driesum

Verzorger

Gino Veelo
Christian Esselbrugge (Hersteltrainer)

FC Meppel 1

Stand Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 05

Nr Team GW P
1 FC Meppel 1 3 9
2 SCN 1 3 6
3 Beilen 1 3 3
4 Zuidwolde 1 3 0

Stand Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3

Nr Team GW P
1 FC Meppel 1 1 3
2 Flevo Boys 1 1 3
3 Germanicus 1 1 3
4 Vitesse'63 1 1 3
5 Achilles 1894 1 1 3
6 Dalen 1 1 3
7 DZOH 1 1 3
8 De Weide 1 1 3
9 Creil-Bant 1 1 3
10 ONR 1 1 3
11 ZZVV 1 1 3
12 Drenthina 1 1 3
13 HZVV 1 1 3
14 Alcides 1 1 3
15 Annen 1 1 3
16 Rolder Boys 1 1 3
17 FC Assen 1 1 3
18 Titan 1 1 3
19 Actief 1 1 3
20 Peize 1 1 3
21 d' Olde Veste'54 1 1 3
22 SVBO 1 1 3
23 SC Emmeloord 1 1 0
24 SC Genemuiden 2 1 0
25 FC Klazienaveen 1 1 0
26 Ruinen 1 1 0
27 ACV 2 1 0
28 Wacker 1 1 0
29 Nieuw Buinen 1 1 0
30 vv Sweel 1 1 0
31 Gieten 1 1 0
32 SC Rouveen 1 1 0
33 Urk 2 1 0
34 Pesse 1 1 0
35 vv Steenwijk 1 1 0
36 SVV'04 1 1 0
37 VKW 1 1 0
38 Borger 1 1 0
39 Havelte 1 1 0
40 Hollandscheveld 1 1 0
41 VV Sleen 1 1 0
42 EHS'85 1 1 0
43 FC Zuidlaren 1 1 0
44 Buinen 1 1 0

Stand Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 3

Nr Team GW P
1 d' Olde Veste'54 1 1 3
2 FC Meppel 1 1 3
3 Vitesse'63 1 1 3
4 Flevo Boys 1 1 3
5 DZOH 1 1 3
6 SVBO 1 1 3
7 Rolder Boys 1 1 3
8 Dalen 1 1 3
9 Germanicus 1 1 3
10 De Weide 1 1 3
11 FC Assen 1 1 0
12 CVVO 1 1 0
13 ZZVV 1 1 0
14 Alcides 1 1 0
15 Annen 1 1 0
16 Drenthina 1 1 0
17 HZVV 1 1 0
18 Titan 1 1 0
19 Creil-Bant 1 1 0
20 Achilles 1894 1 1 0

Stand Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 3e ronde KO

Nr Team GW P
1 Oranje Nassau 1 1 3
2 Be Quick D 1 1 3
3 Gorecht 1 1 3
4 DZOH 1 1 3
5 FC Meppel 1 1 3
6 ONS Sneek 1 1 3
7 Germanicus 1 1 3
8 Rolder Boys 1 1 3
9 Broekster Boys 1 1 3
10 Peize 1 1 3
11 SVBO 1 1 3
12 Wildervank 1 1 3
13 Leovardia 1 1 3
14 Blauw Wit '34 1 1 3
15 PKC'83 1 1 3
16 LSC 1890 1 1 0
17 S.C. Stiens 1 1 0
18 Be Quick 1887 1 0
19 Hardegarijp 1 1 0
20 Drachten 1 1 0
21 Flevo Boys 1 1 0
22 Jubbega 1 1 0
23 VEV'67 1 1 0
24 De Weide 1 1 0
25 Noordster 1 1 0
26 Dalen 1 1 0
27 Vitesse'63 1 1 0
28 GRC Groningen 1 1 0
29 Helpman 1 1 0
30 LAC Frisia 1883 1 1 0

Stand Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16

Nr Team GW P
1 d' Olde Veste'54 1 1 3
2 ONS Sneek 1 1 3
3 Be Quick D 1 1 3
4 Blauw Wit '34 1 1 3
5 DZOH 1 1 3
6 SVBO 1 1 3
7 Germanicus 1 1 3
8 Peize 1 1 3
9 PKC'83 1 1 0
10 FC Meppel 1 1 0
11 Oranje Nassau 1 1 0
12 Leovardia 1 1 0
13 Wildervank 1 1 0
14 Gorecht 1 1 0
15 Broekster Boys 1 1 0
16 Rolder Boys 1 1 0

Sponsor:

Trainer

Arjan Bosschaart

Ass. trainer

Harry van den Berg
Barry Reijs (Keeperstrainer)

Coördinator

Corrie Kuipers
Hans Rodenhuis

Vlagger

Abe Wolting
Eddy Harke
Arjan van Driesum

Verzorger

Gino Veelo
Christian Esselbrugge (Hersteltrainer)