Jeugd onder 17 team 3

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Sponsor:

Trainer

Frans Fleer

Leider

Johan Dusink

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Frans Fleer

Leider

Johan Dusink

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Stand 3e klasse 04

Nr Team GW P
1 Ruinerwold JO17-1 11 29
2 MSC/Amslod JO17-3 10 24
3 SJO JVZ JO17-3 9 20
4 Staphorst JO17-2 10 20
5 Vitesse'63 JO17-1 9 15
6 Alcides JO17-3 10 11
7 SJO WIJC JO17-2 10 11
8 Uffelte JO17-1G 9 8
9 FC Meppel JO17-3 10 8
10 HZVV JO17-5 10 7
11 De Weide JO17-5 7 5
12 d' Olde Veste'54 JO17-4 11 5

Stand 3e klasse 03

Nr Team GW P
1 Vitesse'63 JO17-1 6 18
2 Staphorst JO17-2 7 18
3 Alcides JO17-3 7 13
4 Ruinen JO17-1 5 10
5 SJO WIJC JO17-2 5 9
6 FC Meppel JO17-3 6 7
7 d' Olde Veste'54 JO17-4 6 7
8 Hoogeveen JO17-2 4 6
9 Uffelte JO17-1G 7 6
10 SJO JVZ JO17-3 5 3
11 HZVV JO17-5 5 3
12 De Weide JO17-4 7 3

Sponsor:

Trainer

Frans Fleer

Leider

Johan Dusink

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
23 apr 18:45 regulier HZVV JO17-5 Hoogeveen JO17-2
28 apr 09:00 regulier Vitesse'63 JO17-1 Hoogeveen JO17-2
28 apr 09:00 regulier Uffelte JO17-1G HZVV JO17-5
28 apr 10:30 regulier Staphorst JO17-2 Ruinen JO17-1
28 apr 10:30 regulier SJO JVZ JO17-3 Alcides JO17-3
28 apr 12:50 regulier SJO WIJC JO17-2 d' Olde Veste'54 JO17-4
28 apr 14:30 regulier FC Meppel JO17-3 De Weide JO17-4
05 mei 11:00 regulier Ruinen JO17-1 SJO JVZ JO17-3
05 mei 12:45 regulier HZVV JO17-5 SJO WIJC JO17-2
05 mei 14:30 regulier FC Meppel JO17-3 Staphorst JO17-2

Sponsor:

Trainer

Frans Fleer

Leider

Johan Dusink

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Staphorst JO17-2 Alcides JO17-3 2 - 1
21 apr Vitesse'63 JO17-1 HZVV JO17-5 5 - 1
21 apr Ruinen JO17-1 De Weide JO17-4 3 - 1
21 apr FC Meppel JO17-3 Uffelte JO17-1G 1 - 2
14 apr SJO JVZ JO17-3 Staphorst JO17-2 2 - 3
14 apr HZVV JO17-5 De Weide JO17-4 0 - 4
14 apr Alcides JO17-3 FC Meppel JO17-3 1 - 1
14 apr d' Olde Veste'54 JO17-4 Vitesse'63 JO17-1 0 - 6
14 apr SJO WIJC JO17-2 Uffelte JO17-1G 3 - 0

Sponsor:

Trainer

Frans Fleer

Leider

Johan Dusink

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Stand Groep 3 10

Nr Team GW P
1 Noordscheschut JO17-2G 3 6
2 Elim JO17-2G 3 6
3 FC Meppel JO17-3 3 3
4 Alcides JO17-3 3 3

Sponsor:

Trainer

Frans Fleer

Leider

Johan Dusink

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00