Jeugd onder 17 team 3

Selectie 2018-2019

Sponsor:

Leider

Martin Kroezen

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Leider

Martin Kroezen

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Stand 3e klasse 04

Nr Team GW P
1 ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4 6 15
2 MSC/Amslod JO17-3 7 14
3 DESZ JO17-2 6 10
4 SC Rouveen JO17-2 7 10
5 FC Meppel JO17-3 7 10
6 Ruinerwold JO17-2 7 8
7 Staphorst JO17-2 6 7
8 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-3 4 6
9 SVN'69 JO17-2 7 4
10 Alcides JO17-4 5 3

Sponsor:

Leider

Martin Kroezen

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
21 nov 19:30 regulier ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-3 ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4
24 nov 10:00 regulier ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-3 SC Rouveen JO17-2
24 nov 12:30 regulier Alcides JO17-4 ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4
24 nov 14:00 regulier Ruinerwold JO17-2 DESZ JO17-2
24 nov 14:30 regulier FC Meppel JO17-3 Staphorst JO17-2
01 dec 10:30 regulier Staphorst JO17-2 Alcides JO17-4
01 dec 10:45 regulier DESZ JO17-2 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-3
01 dec 11:30 regulier MSC/Amslod JO17-3 SVN'69 JO17-2
01 dec 12:30 regulier ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4 FC Meppel JO17-3

Sponsor:

Leider

Martin Kroezen

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
17 nov MSC/Amslod JO17-3 Ruinerwold JO17-2 3 - 3
17 nov SC Rouveen JO17-2 Alcides JO17-4 17 - 1
17 nov Staphorst JO17-2 DESZ JO17-2 3 - 2
17 nov ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4 SVN'69 JO17-2 7 - 0
10 nov Alcides JO17-4 MSC/Amslod JO17-3 0 - 7
10 nov ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-3 FC Meppel JO17-3 4 - 4
10 nov DESZ JO17-2 ST Olde Veste/Steenwijk JO17-4 1 - 3
10 nov SVN'69 JO17-2 SC Rouveen JO17-2 1 - 0
10 nov Ruinerwold JO17-2 Staphorst JO17-2 0 - 2

Sponsor:

Leider

Martin Kroezen

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 3

Stand Groep 3 09

Nr Team GW P
1 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2 3 6
2 Ruinerwold JO17-2 3 6
3 FC Meppel JO17-3 3 6
4 Alcides JO17-4 3 0

Sponsor:

Leider

Martin Kroezen

Training

Di 19.00-20.00
Do 19.00-20.00