Jeugd onder 11 team 2

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Ruben Sijbom
Kees Kralt

Leider

Jurriën Alarm
Erik Doornbos

Training

Ma 17.00-18.00
Do 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 2

Sponsor:

Trainer

Ruben Sijbom
Kees Kralt

Leider

Jurriën Alarm
Erik Doornbos

Training

Ma 17.00-18.00
Do 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 2

Stand 2e klasse 03

Nr Team GW P
1 Blesse De JO11-1G 10 30
2 d' Olde Veste'54 JO11-2 10 24
3 Urk JO11-2 10 22
4 FC Wolvega JO11-2 8 15
5 Flevo Boys JO11-3 9 15
6 Meppel FC JO11-2 9 11
7 V.V. Heerenveen JO11-3 8 10
8 Heerenveense Boys JO11-3 9 10
9 Alcides JO11-2 8 7
10 vv Steenwijk JO11-1 10 3
11 Steenwijkerwold JO11-1G 9 0

Stand 2e klasse 03

Nr Team GW P
1 sv Olyphia JO11-1 6 18
2 SC Rouveen JO11-1 5 15
3 Heerenveense Boys JO11-2 6 12
4 FC Wolvega JO11-2 6 10
5 Alcides JO11-2 6 9
6 Dwingeloo JO11-1 5 7
7 Meppel FC JO11-2 5 7
8 MSC/Amslod JO11-2 6 7
9 SJO JVZ JO11-2 6 3
10 FC Oldemarkt JO11-1 5 1
11 Ruinen JO11-1 6 1

Sponsor:

Trainer

Ruben Sijbom
Kees Kralt

Leider

Jurriën Alarm
Erik Doornbos

Training

Ma 17.00-18.00
Do 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
25 apr 19:00 regulier sv Olyphia JO11-1 Alcides JO11-2
28 apr 09:00 regulier Meppel FC JO11-2 Dwingeloo JO11-1
28 apr 09:00 regulier Ruinen JO11-1 SC Rouveen JO11-1
28 apr 11:30 regulier Heerenveense Boys JO11-2 MSC/Amslod JO11-2
05 mei 09:00 regulier Meppel FC JO11-2 Heerenveense Boys JO11-2
05 mei 10:15 regulier FC Wolvega JO11-2 Alcides JO11-2
05 mei 10:45 regulier Dwingeloo JO11-1 SJO JVZ JO11-2
05 mei 10:45 regulier MSC/Amslod JO11-2 FC Oldemarkt JO11-1

Sponsor:

Trainer

Ruben Sijbom
Kees Kralt

Leider

Jurriën Alarm
Erik Doornbos

Training

Ma 17.00-18.00
Do 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Alcides JO11-2 SC Rouveen JO11-1 1 - 8
21 apr Meppel FC JO11-2 MSC/Amslod JO11-2 3 - 1
21 apr FC Wolvega JO11-2 FC Oldemarkt JO11-1 5 - 1
21 apr SJO JVZ JO11-2 Heerenveense Boys JO11-2 1 - 5
21 apr Dwingeloo JO11-1 sv Olyphia JO11-1 0 - 4
14 apr SC Rouveen JO11-1 FC Wolvega JO11-2 6 - 2
14 apr Ruinen JO11-1 MSC/Amslod JO11-2 5 - 5
14 apr FC Oldemarkt JO11-1 Heerenveense Boys JO11-2 2 - 8
14 apr sv Olyphia JO11-1 Meppel FC JO11-2 5 - 2
14 apr SJO JVZ JO11-2 Alcides JO11-2 1 - 8
11 apr Dwingeloo JO11-1 Ruinen JO11-1 12 - 2

Sponsor:

Trainer

Ruben Sijbom
Kees Kralt

Leider

Jurriën Alarm
Erik Doornbos

Training

Ma 17.00-18.00
Do 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 2

Stand Groep 2 07

Nr Team GW P
1 VVAK JO11-1G 3 7
2 Pesse JO11-1 3 6
3 Meppel FC JO11-2 3 4
4 Alcides JO11-2 3 0

Sponsor:

Trainer

Ruben Sijbom
Kees Kralt

Leider

Jurriën Alarm
Erik Doornbos

Training

Ma 17.00-18.00
Do 17.00-18.00