Jeugd onder 15 team 3

Selectie 2019-2020

Boven van links naar rechts: Franciska Soer-Evers (leider), Lennart Hoogendoorn, Colin Soer, Sam Haasjes, Marco Soer (leider), Andre Meijerink (trainer). 

Onder van links naar rechts: Salim Oustou, Bart Kok, Emmo Peeters, Jayden Visser, Teun van der Meulen, Thijs Zuidersma, Daan van der Linde.

Ontbreken: Teun Linde, Mohammad Nour Khalil

Sponsor:

Leider

Franciska Soer-Evers

Jeugd onder 15 team 3

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Leider

Franciska Soer-Evers

Jeugd onder 15 team 3

Stand 4e klasse 04

Nr Team GW P
1 SC Genemuiden JO15-2 6 18
2 HZVV JO15-5 7 16
3 Noordscheschut JO15-2G 7 15
4 DESZ JO15-3 7 15
5 SC Rouveen JO15-2 8 14
6 FC Meppel JO15-3 7 12
7 Twedo JO15-2 7 10
8 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-2 7 6
9 MSC/Amslod JO15-3 7 3
10 Olympia'28 JO15-2 7 3
11 SJO Dalen/DSC JO15-3G 8 3

Sponsor:

Leider

Franciska Soer-Evers

Jeugd onder 15 team 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
23 nov. 09:00 regulier FC Meppel JO15-3 Twedo JO15-2
23 nov. 10:30 regulier SC Genemuiden JO15-2 MSC/Amslod JO15-3
23 nov. 10:30 regulier Noordscheschut JO15-2G HZVV JO15-5
23 nov. 11:40 regulier ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-2 SC Rouveen JO15-2
23 nov. 12:30 regulier SJO Dalen/DSC JO15-3G Olympia'28 JO15-2
30 nov. 08:45 regulier FC Meppel JO15-3 SC Rouveen JO15-2
30 nov. 09:00 regulier MSC/Amslod JO15-3 Noordscheschut JO15-2G
30 nov. 10:30 regulier Olympia'28 JO15-2 DESZ JO15-3
30 nov. 10:45 regulier HZVV JO15-5 SC Genemuiden JO15-2
30 nov. 11:30 regulier Twedo JO15-2 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-2

Sponsor:

Leider

Franciska Soer-Evers

Jeugd onder 15 team 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
16 nov. FC Meppel JO15-3 DESZ JO15-3 9 - 4
9 nov. HZVV JO15-5 FC Meppel JO15-3 6 - 2

Sponsor:

Leider

Franciska Soer-Evers

Jeugd onder 15 team 3

Stand Groep 4 17

Nr Team GW P
1 SC Rouveen JO15-2 3 6
2 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-2 3 6
3 FC Meppel JO15-3 3 3
4 d' Olde Veste'54 JO15-5 3 3

Sponsor:

Leider

Franciska Soer-Evers