Jeugd onder 13 team 2 (gemengd)

Selectie 2017 - 2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Vacant

Leider

Theo Meijering
Theo Veenstra

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 13 team 2 (gemengd)

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Vacant

Leider

Theo Meijering
Theo Veenstra

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 13 team 2 (gemengd)

Stand 2e klasse 03

Nr Team GW P
1 ST Olyphia/Sport Vereent JO13-1 9 27
2 SJO WIJC JO13-1G 9 22
3 Dwingeloo JO13-1 8 16
4 d' Olde Veste'54 JO13-3 9 15
5 Vitesse'63 JO13-1G 9 15
6 Diever-Wapse JO13-1G 8 13
7 HHCombi JO13-1 9 9
8 Ruinerwold JO13-1G 8 8
9 Pesse JO13-1 7 7
10 Staphorst JO13-2 9 4
11 Meppel FC JO13-2G 9 1

Stand 3e klasse 04

Nr Team GW P
1 Meppel FC JO13-2G 7 21
2 HZVV JO13-4 7 18
3 Ruinen JO13-1 6 13
4 Noordscheschut JO13-2 5 10
5 SC Rouveen JO13-2 7 10
6 Uffelte JO13-1 5 9
7 MSC/Amslod JO13-2 6 7
8 SJO JVZ JO13-3 7 6
9 Staphorst JO13-2 6 5
10 d' Olde Veste'54 JO13-4 5 4
11 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 7 4
12 Dwingeloo JO13-2 6 0

Sponsor:

Trainer

Vacant

Leider

Theo Meijering
Theo Veenstra

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 13 team 2 (gemengd)

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
25 apr 18:30 regulier MSC/Amslod JO13-2 d' Olde Veste'54 JO13-4
28 apr 10:15 regulier MSC/Amslod JO13-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3
28 apr 10:30 regulier Noordscheschut JO13-2 Uffelte JO13-1
28 apr 12:00 regulier Dwingeloo JO13-2 Meppel FC JO13-2G
01 mei 19:00 regulier Staphorst JO13-2 SJO JVZ JO13-3
03 mei 18:45 regulier d' Olde Veste'54 JO13-4 Ruinen JO13-1
05 mei 09:00 regulier Uffelte JO13-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3
05 mei 09:00 regulier Dwingeloo JO13-2 HZVV JO13-4
05 mei 09:00 regulier Ruinen JO13-1 MSC/Amslod JO13-2
05 mei 09:00 regulier SC Rouveen JO13-2 Staphorst JO13-2

Sponsor:

Trainer

Vacant

Leider

Theo Meijering
Theo Veenstra

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 13 team 2 (gemengd)

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr SC Rouveen JO13-2 SJO JVZ JO13-3 4 - 2
21 apr Noordscheschut JO13-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 5 - 4
21 apr Ruinen JO13-1 Meppel FC JO13-2G 1 - 3
21 apr Staphorst JO13-2 HZVV JO13-4 3 - 11
21 apr MSC/Amslod JO13-2 Dwingeloo JO13-2 9 - 2
18 apr SJO JVZ JO13-3 d' Olde Veste'54 JO13-4 1 - 3
14 apr ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 HZVV JO13-4 1 - 10
14 apr Uffelte JO13-1 Staphorst JO13-2 6 - 2
14 apr SC Rouveen JO13-2 MSC/Amslod JO13-2 1 - 4
14 apr Noordscheschut JO13-2 d' Olde Veste'54 JO13-4 9 - 2
14 apr Meppel FC JO13-2G SJO JVZ JO13-3 5 - 0
14 apr Dwingeloo JO13-2 Ruinen JO13-1 0 - 6
11 apr Dwingeloo JO13-2 Uffelte JO13-1 1 - 7

Sponsor:

Trainer

Vacant

Leider

Theo Meijering
Theo Veenstra

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 13 team 2 (gemengd)

Stand Groep 2 12

Nr Team GW P
1 d' Olde Veste'54 JO13-3 2 6
2 FC Wolvega JO13-2 2 6
3 Meppel FC JO13-2G 3 3
4 Oldeholtpade JO13-1 3 0

Sponsor:

Trainer

Vacant

Leider

Theo Meijering
Theo Veenstra

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00