Jeugd onder 11 team 3

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Wico Vaartjes
Hugo Bisschop

Leider

Chris Hoogeveen
Rudolf Dijkman

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 3

Sponsor:

Trainer

Wico Vaartjes
Hugo Bisschop

Leider

Chris Hoogeveen
Rudolf Dijkman

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 3

Stand 3e klasse 05

Nr Team GW P
1 sv Olyphia JO11-1 11 30
2 SVN'69 JO11-1 10 27
3 FC Oldemarkt JO11-1 10 24
4 Blesse De JO11-2G 9 18
5 FC Meppel JO11-3 10 18
6 Havelte JO11-1G 10 16
7 Flevo Boys JO11-5 9 12
8 Oldeholtpade JO11-1 9 10
9 BEW JO11-1G 9 9
10 FC Wolvega JO11-3 10 6
11 Steenwijkerwold JO11-2G 10 3
12 vv Steenwijk JO11-2 9 0

Stand 3e klasse 04

Nr Team GW P
1 Diever-Wapse JO11-1G 6 18
2 d' Olde Veste'54 JO11-3 7 16
3 FC Meppel JO11-3 6 15
4 Hoogeveen JO11-3 6 13
5 Alcides JO11-3 6 10
6 Staphorst JO11-2 6 9
7 MSC/Amslod JO11-3 7 9
8 HZVV JO11-4 6 7
9 De Weide JO11-5 6 6
10 Ruinerwold JO11-2G 7 6
11 Vitesse'63 JO11-1G 7 3
12 SJO HH'97 JO11-2 6 0

Sponsor:

Trainer

Wico Vaartjes
Hugo Bisschop

Leider

Chris Hoogeveen
Rudolf Dijkman

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
26 apr 18:45 regulier Alcides JO11-3 SJO HH'97 JO11-2
28 apr 08:45 regulier Alcides JO11-3 FC Meppel JO11-3
28 apr 09:00 regulier De Weide JO11-5 SJO HH'97 JO11-2
28 apr 10:15 regulier Diever-Wapse JO11-1G HZVV JO11-4
28 apr 10:45 regulier MSC/Amslod JO11-3 Hoogeveen JO11-3
05 mei 10:30 regulier Hoogeveen JO11-3 Alcides JO11-3

Sponsor:

Trainer

Wico Vaartjes
Hugo Bisschop

Leider

Chris Hoogeveen
Rudolf Dijkman

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Staphorst JO11-2 FC Meppel JO11-3 3 - 5
21 apr d' Olde Veste'54 JO11-3 SJO HH'97 JO11-2 5 - 2
21 apr De Weide JO11-5 Hoogeveen JO11-3 5 - 3
21 apr Ruinerwold JO11-2G HZVV JO11-4 3 - 6
21 apr Diever-Wapse JO11-1G Vitesse'63 JO11-1G 4 - 1
21 apr MSC/Amslod JO11-3 Alcides JO11-3 0 - 3
18 apr Staphorst JO11-2 Ruinerwold JO11-2G 10 - 2
14 apr Alcides JO11-3 Staphorst JO11-2 3 - 5
14 apr Hoogeveen JO11-3 Vitesse'63 JO11-1G 11 - 1
14 apr De Weide JO11-5 d' Olde Veste'54 JO11-3 1 - 7
14 apr FC Meppel JO11-3 HZVV JO11-4 4 - 1
14 apr Ruinerwold JO11-2G MSC/Amslod JO11-3 1 - 3
14 apr SJO HH'97 JO11-2 Diever-Wapse JO11-1G 2 - 4

Sponsor:

Trainer

Wico Vaartjes
Hugo Bisschop

Leider

Chris Hoogeveen
Rudolf Dijkman

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 3

Stand Groep 3 13

Nr Team GW P
1 FC Oldemarkt JO11-1 3 9
2 FC Meppel JO11-3 3 6
3 d' Olde Veste'54 JO11-3 3 3
4 Steenwijkerwold JO11-2G 3 0

Sponsor:

Trainer

Wico Vaartjes
Hugo Bisschop

Leider

Chris Hoogeveen
Rudolf Dijkman

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00