Jeugd onder 15 team 2

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Stand 2e klasse 03

Nr Team GW P
1 Alcides JO15-2 11 30
2 d' Olde Veste'54 JO15-3 11 28
3 Ruinerwold JO15-1 10 20
4 SVN'69 JO15-1 10 17
5 vv Steenwijk JO15-1 9 16
6 MSC/Amslod JO15-2 10 13
7 Havelte JO15-1 9 12
8 Meppel FC JO15-2G 10 12
9 Blesse De JO15-1G 9 10
10 Ruinen JO15-1 8 7
11 d' Olde Veste'54 JO15-4 10 3
12 FC Wolvega JO15-2 9 0

Stand 2e klasse 04

Nr Team GW P
1 Havelte JO15-1 6 18
2 Blesse De JO15-1G 7 18
3 Ruinerwold JO15-1 7 14
4 vv Steenwijk JO15-1 6 13
5 MSC/Amslod JO15-2 6 13
6 Meppel FC JO15-2G 7 11
7 Ruinen JO15-1 7 9
8 Flevo Boys JO15-4 6 6
9 Ens JO15-1G 6 6
10 Alcides JO15-3 7 3
11 Tollebeek JO15-1 5 0
12 VWC JO15-1G 6 0

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
28 apr 09:00 regulier MSC/Amslod JO15-2 Alcides JO15-3
28 apr 09:00 regulier Meppel FC JO15-2G Tollebeek JO15-1
28 apr 09:00 regulier Ruinen JO15-1 Ens JO15-1G
28 apr 10:30 regulier VWC JO15-1G vv Steenwijk JO15-1
28 apr 12:00 regulier Ruinerwold JO15-1 Flevo Boys JO15-4
05 mei 10:30 regulier VWC JO15-1G Tollebeek JO15-1
05 mei 10:30 regulier Meppel FC JO15-2G Ruinen JO15-1
05 mei 11:30 regulier Alcides JO15-3 Havelte JO15-1

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Ruinen JO15-1 Havelte JO15-1 0 - 3
21 apr MSC/Amslod JO15-2 Flevo Boys JO15-4 3 - 2
21 apr Blesse De JO15-1G vv Steenwijk JO15-1 4 - 3
21 apr Ens JO15-1G Tollebeek JO15-1 4 - 2
21 apr Meppel FC JO15-2G Ruinerwold JO15-1 2 - 2
21 apr Alcides JO15-3 VWC JO15-1G 5 - 0
14 apr Alcides JO15-3 Ruinen JO15-1 1 - 3
14 apr VWC JO15-1G Ruinerwold JO15-1 0 - 5
14 apr Ens JO15-1G Blesse De JO15-1G 2 - 10
14 apr Havelte JO15-1 Meppel FC JO15-2G 3 - 0
14 apr vv Steenwijk JO15-1 MSC/Amslod JO15-2 5 - 0

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Stand Groep 2 05

Nr Team GW P
1 MSC/Amslod JO15-2 3 9
2 Alcides JO15-2 3 6
3 Meppel FC JO15-2G 3 3
4 SJO JVZ JO15-2G 3 0

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00