Jeugd onder 15 team 2

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Stand 2e klasse 02

Nr Team GW P
1 HZVV JO15-3 1 3
2 d' Olde Veste'54 JO15-3 1 3
3 Dwingeloo JO15-1 1 1
4 FC Meppel JO15-2 1 1
5 MSC/Amslod JO15-2 1 1
6 Ruinerwold JO15-1 1 1
7 Havelte JO15-1 0 0
8 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 0 0
9 vv Stânfries JO15-1 0 0
10 Weide De JO15-3G 0 0
11 Alcides JO15-3 1 0
12 v.v. Diever-Wapse JO15-1 1 0

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
26 sep 18:30 regulier ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 vv Stânfries JO15-1
29 sep 09:00 regulier vv Stânfries JO15-1 Weide De JO15-3G
29 sep 09:30 regulier Havelte JO15-1 Dwingeloo JO15-1
29 sep 10:45 regulier HZVV JO15-3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2
29 sep 11:15 regulier Ruinerwold JO15-1 FC Meppel JO15-2
29 sep 11:25 regulier Alcides JO15-3 v.v. Diever-Wapse JO15-1
29 sep 13:00 regulier MSC/Amslod JO15-2 d' Olde Veste'54 JO15-3
06 okt 09:00 regulier v.v. Diever-Wapse JO15-1 Havelte JO15-1
06 okt 09:55 regulier vv Stânfries JO15-1 MSC/Amslod JO15-2
06 okt 10:00 regulier Alcides JO15-3 HZVV JO15-3
06 okt 10:15 regulier d' Olde Veste'54 JO15-3 Ruinerwold JO15-1
06 okt 10:30 regulier Weide De JO15-3G Dwingeloo JO15-1
06 okt 10:30 regulier ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-2 FC Meppel JO15-2

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 sep FC Meppel JO15-2 MSC/Amslod JO15-2 2 - 2
22 sep v.v. Diever-Wapse JO15-1 HZVV JO15-3 1 - 8
22 sep d' Olde Veste'54 JO15-3 Alcides JO15-3 7 - 2
22 sep Dwingeloo JO15-1 Ruinerwold JO15-1 2 - 2
22 sep Weide De JO15-3G vv Steenwijk JO15-1 12 - 0
15 sep FC Meppel JO15-2 HZVV JO15-3 3 - 2

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 15 team 2

Stand Groep 2 06

Nr Team GW P
1 FC Meppel JO15-2 3 7
2 Weide De JO15-3G 2 3
3 Alcides JO15-3 2 2
4 HZVV JO15-3 3 1

Sponsor:

Trainer

Erik Jan van Eeks
Nander de Vries

Leider

Norbert Venhuizen
Peter van der Heyden

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00