Jeugd onder 11 team 4

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Roene Hertong
Koen Veldsink

Leider

Bertus Boers
Judith van Elderen

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 4

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Roene Hertong
Koen Veldsink

Leider

Bertus Boers
Judith van Elderen

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 4

Stand 3e klasse 04

Nr Team GW P
1 SJO JVZ JO11-3 10 25
2 Ruinen JO11-1 10 22
3 SC Rouveen JO11-2 11 22
4 Alcides JO11-3 11 19
5 FC Meppel JO11-4 10 15
6 MSC/Amslod JO11-3 10 15
7 HZVV JO11-6 10 15
8 d' Olde Veste'54 JO11-5 11 14
9 Vitesse'63 JO11-1G 10 10
10 d' Olde Veste'54 JO11-4 10 10
11 Weide De JO11-4G 9 6
12 Staphorst JO11-3 10 3

Stand 3e klasse 05

Nr Team GW P
1 Havelte JO11-1G 6 18
2 Blesse De JO11-2G 6 16
3 vv Steenwijk JO11-1 6 15
4 Steenwijkerwold JO11-1G 6 10
5 d' Olde Veste'54 JO11-5 6 9
6 SC Rouveen JO11-2 6 9
7 Oranje Zwart JO11-2 6 9
8 ST VHK/SVBS'77 JO11-2 6 7
9 FC Meppel JO11-4 6 6
10 Staphorst JO11-4 6 4
11 Alcides JO11-4 6 3
12 Blokzijl JO11-1G 6 0

Sponsor:

Trainer

Roene Hertong
Koen Veldsink

Leider

Bertus Boers
Judith van Elderen

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 4

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
28 apr 08:45 regulier d' Olde Veste'54 JO11-5 FC Meppel JO11-4
28 apr 09:00 regulier Steenwijkerwold JO11-1G Havelte JO11-1G
28 apr 09:00 regulier Blokzijl JO11-1G Alcides JO11-4
28 apr 09:00 regulier Staphorst JO11-4 Oranje Zwart JO11-2
28 apr 11:00 regulier Blesse De JO11-2G vv Steenwijk JO11-1
05 mei 09:00 regulier SC Rouveen JO11-2 FC Meppel JO11-4
05 mei 11:00 regulier Havelte JO11-1G Blesse De JO11-2G

Sponsor:

Trainer

Roene Hertong
Koen Veldsink

Leider

Bertus Boers
Judith van Elderen

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 4

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Staphorst JO11-4 FC Meppel JO11-4 4 - 2
21 apr Blokzijl JO11-1G SC Rouveen JO11-2 1 - 8
21 apr Oranje Zwart JO11-2 d' Olde Veste'54 JO11-5 5 - 4
21 apr Steenwijkerwold JO11-1G vv Steenwijk JO11-1 5 - 3
21 apr Blesse De JO11-2G ST VHK/SVBS'77 JO11-2 7 - 2
21 apr Havelte JO11-1G Alcides JO11-4 11 - 2
14 apr d' Olde Veste'54 JO11-5 Staphorst JO11-4 10 - 0
14 apr ST VHK/SVBS'77 JO11-2 SC Rouveen JO11-2 2 - 6
14 apr FC Meppel JO11-4 Alcides JO11-4 8 - 2
14 apr Blesse De JO11-2G Steenwijkerwold JO11-1G 2 - 2
14 apr Havelte JO11-1G Oranje Zwart JO11-2 5 - 3
14 apr vv Steenwijk JO11-1 Blokzijl JO11-1G 20 - 0

Sponsor:

Trainer

Roene Hertong
Koen Veldsink

Leider

Bertus Boers
Judith van Elderen

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 11 team 4

Geen gegevens aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Roene Hertong
Koen Veldsink

Leider

Bertus Boers
Judith van Elderen

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00