Meisjes onder 11 team 1

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Renee Heskamp
Aida Scholing

Leider

Klaas Jan Dunnink
Dirk Jan vd Kolk

Training

Di 18.00-19.00
Do 18.00-19.00

Meisjes onder 11 team 1

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Renee Heskamp
Aida Scholing

Leider

Klaas Jan Dunnink
Dirk Jan vd Kolk

Training

Di 18.00-19.00
Do 18.00-19.00

Meisjes onder 11 team 1

Stand 1e klasse 04

Nr Team GW P
1 FC Meppel MO11-1 10 21
2 SVM MO11-1 10 18
3 Heerenveense Boys MO11-1 10 14
4 VENO MO11-1 10 14
5 Urk MO11-1 10 12
6 Alcides MO11-1 10 7

Stand 1e klasse 03

Nr Team GW P
1 Mulier MO11-1 6 18
2 Blauw Wit '34 MO11-1 6 12
3 Dwingeloo MO11-1 5 9
4 FC Meppel MO11-1 7 9
5 SVM MO11-1 5 3
6 V.V. Heerenveen MO11-1 7 3

Sponsor:

Trainer

Renee Heskamp
Aida Scholing

Leider

Klaas Jan Dunnink
Dirk Jan vd Kolk

Training

Di 18.00-19.00
Do 18.00-19.00

Meisjes onder 11 team 1

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
24 apr 18:30 beker ONT MO11-1 Be Quick D MO11-1
25 apr 18:45 beker d' Olde Veste'54 MO11-1 SVM MO11-1
25 apr 18:45 beker SJO J.V. Oostenburg MO11-1 Dwingeloo MO11-1
25 apr 18:45 beker Buitenpost MO11-1 De Wilper Boys MO11-1
25 apr 18:45 beker SJO JVZ MO11-1 FC Meppel MO11-1
25 apr 18:45 beker MKV'29 MO11-1 Hardegarijp MO11-1
25 apr 18:45 beker GVAV-Rapiditas MO11-1 SV Bedum MO11-1
28 apr 10:00 regulier Mulier MO11-1 Blauw Wit '34 MO11-1
28 apr 10:30 regulier Dwingeloo MO11-1 SVM MO11-1
02 mei 18:30 regulier SVM MO11-1 Mulier MO11-1

Sponsor:

Trainer

Renee Heskamp
Aida Scholing

Leider

Klaas Jan Dunnink
Dirk Jan vd Kolk

Training

Di 18.00-19.00
Do 18.00-19.00

Meisjes onder 11 team 1

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr SVM MO11-1 V.V. Heerenveen MO11-1 1 - 2
21 apr Dwingeloo MO11-1 Mulier MO11-1 0 - 4
21 apr Blauw Wit '34 MO11-1 FC Meppel MO11-1 13 - 0
17 apr Mulier MO11-1 SC Bolsward MO11-2 12 - 1
14 apr Dwingeloo MO11-1 Blauw Wit '34 MO11-1 11 - 0
14 apr V.V. Heerenveen MO11-1 FC Meppel MO11-1 1 - 10

Sponsor:

Trainer

Renee Heskamp
Aida Scholing

Leider

Klaas Jan Dunnink
Dirk Jan vd Kolk

Training

Di 18.00-19.00
Do 18.00-19.00

Meisjes onder 11 team 1

Stand Groep 1 08

Nr Team GW P
1 FC Meppel MO11-1 2 6
2 Alcides MO11-1 2 0

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 Dwingeloo MO11-1 1 3
2 GVAV-Rapiditas MO11-1 1 3
3 FC Meppel MO11-1 1 3
4 Hardegarijp MO11-1 1 3
5 FC Assen MO11-1 1 3
6 SV Bedum MO11-1 1 3
7 Mulier MO11-1 1 3
8 De Wilper Boys MO11-1 1 3
9 SJO J.V. Oostenburg MO11-1 1 3
10 SC Bolsward MO11-2 1 3
11 d' Olde Veste'54 MO11-1 1 3
12 ONT MO11-1 1 3
13 Be Quick D MO11-1 1 3
14 Buitenpost MO11-1 1 3
15 SVM MO11-1 1 3
16 SJO JVZ MO11-1 1 1
17 Twedo MO11-1 1 1
18 MKV'29 MO11-1 1 1
19 S.C. Stiens MO11-1 1 1
20 St.Annaparochie MO11-1 1 0
21 SJO Bergum BCV Combinatie MO11-1 1 0
22 Urk MO11-1 1 0
23 Anjum MO11-1 1 0
24 Blauw Wit '34 MO11-2 1 0
25 VENO MO11-1 1 0
26 Heerenveense Boys MO11-1 1 0
27 Fc. Grootegast MO11-1 1 0
28 SC Franeker MO11-1 1 0
29 Gorecht MO11-1 1 0
30 Peize MO11-1 1 0
31 Irnsum MO11-1 1 0
32 SJO JVZ MO11-2 1 0
33 WVV MO11-1 1 0
34 Gomos MO11-1 1 0

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 Mulier MO11-1 1 3
2 SV Bedum MO11-1 0 0
3 Be Quick D MO11-1 0 0
4 Buitenpost MO11-1 0 0
5 Dwingeloo MO11-1 0 0
6 GVAV-Rapiditas MO11-1 0 0
7 Hardegarijp MO11-1 0 0
8 FC Meppel MO11-1 0 0
9 MKV'29 MO11-1 0 0
10 d' Olde Veste'54 MO11-1 0 0
11 ONT MO11-1 0 0
12 SJO JVZ MO11-1 0 0
13 SJO J.V. Oostenburg MO11-1 0 0
14 SVM MO11-1 0 0
15 De Wilper Boys MO11-1 0 0
16 SC Bolsward MO11-2 1 0

Sponsor:

Trainer

Renee Heskamp
Aida Scholing

Leider

Klaas Jan Dunnink
Dirk Jan vd Kolk

Training

Di 18.00-19.00
Do 18.00-19.00