Jeugd onder 17 team 2

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Edwin Biemolt

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Edwin Biemolt

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Stand 2e klasse 02

Nr Team GW P
1 Alcides JO17-2 8 24
2 HZVV JO17-3 9 22
3 Elim JO17-1 7 18
4 SJO JVZ JO17-2 8 18
5 MSC/Amslod JO17-2 9 16
6 FC Meppel JO17-2 9 13
7 d' Olde Veste'54 JO17-3 9 11
8 SC Emmeloord JO17-2 9 9
9 De Weide JO17-3 10 7
10 SJO WNBC '09 JO17-1G 9 6
11 Ruinen JO17-1 7 3
12 VKW JO17-2 8 3

Stand 2e klasse 02

Nr Team GW P
1 FC Meppel JO17-2 7 12
2 DZOH JO17-3 4 10
3 vv Sleen JO17-1 5 10
4 FC Klazienaveen JO17-2 5 10
5 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 5 8
6 vv Stânfries JO17-1 6 8
7 Stadskanaal JO17-2 6 8
8 BSVV JO17-1G 4 5
9 De Weide JO17-3 5 2
10 Zwartemeerse Boys JO17-1 3 1
11 SJO WNBC '09 JO17-1G 6 1

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Edwin Biemolt

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
24 apr 19:15 regulier vv Sleen JO17-1 vv Stânfries JO17-1
24 apr 19:30 regulier ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 Zwartemeerse Boys JO17-1
28 apr 10:45 regulier DZOH JO17-3 BSVV JO17-1G
28 apr 13:00 regulier vv Sleen JO17-1 De Weide JO17-3
28 apr 14:00 regulier Stadskanaal JO17-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3
28 apr 14:00 regulier Zwartemeerse Boys JO17-1 FC Meppel JO17-2
05 mei 09:00 regulier vv Stânfries JO17-1 Zwartemeerse Boys JO17-1
05 mei 10:15 regulier SJO WNBC '09 JO17-1G DZOH JO17-3
05 mei 11:00 regulier De Weide JO17-3 FC Klazienaveen JO17-2

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Edwin Biemolt

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr DZOH JO17-3 FC Meppel JO17-2 3 - 0
21 apr vv Sleen JO17-1 FC Klazienaveen JO17-2 4 - 0
21 apr Stadskanaal JO17-2 SJO WNBC '09 JO17-1G 6 - 0
14 apr vv Stânfries JO17-1 DZOH JO17-3 1 - 2
14 apr FC Meppel JO17-2 SJO WNBC '09 JO17-1G 3 - 1
14 apr FC Klazienaveen JO17-2 Zwartemeerse Boys JO17-1 2 - 1
14 apr De Weide JO17-3 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 1 - 5
14 apr Stadskanaal JO17-2 BSVV JO17-1G 0 - 4
12 apr vv Stânfries JO17-1 FC Meppel JO17-2 2 - 2

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Edwin Biemolt

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Stand Groep 2 05

Nr Team GW P
1 Alcides JO17-2 3 9
2 d' Olde Veste'54 JO17-3 3 6
3 MSC/Amslod JO17-2 3 3
4 FC Meppel JO17-2 3 0

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Edwin Biemolt

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00