Jeugd onder 17 team 2

Selectie 2018-2019

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Stand 2e klasse 03

Nr Team GW P
1 SJO JVZ JO17-2 11 29
2 Flevo Boys JO17-3 11 25
3 FC Meppel JO17-2 11 23
4 MSC/Amslod JO17-2 11 22
5 Alcides JO17-2 11 19
6 Giethoorn JO17-1 10 18
7 FC Oldemarkt JO17-1 11 16
8 Havelte JO17-1 10 15
9 Ruinerwold JO17-1 11 8
10 SVN'69 JO17-1 11 5
11 Ruinen JO17-1 11 4
12 V.V. Heerenveen JO17-4 11 3

Stand 2e klasse 04

Nr Team GW P
1 Espel JO17-1 4 8
2 MSC/Amslod JO17-2 4 7
3 Urk JO17-3 4 7
4 Flevo Boys JO17-3 4 5
5 Blokzijl JO17-1 4 3
6 FC Meppel JO17-2 4 3

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
30 mrt 12:30 regulier Flevo Boys JO17-3 Blokzijl JO17-1
30 mrt 12:30 regulier FC Meppel JO17-2 Urk JO17-3
06 apr 11:30 regulier Urk JO17-3 MSC/Amslod JO17-2
06 apr 12:30 regulier Flevo Boys JO17-3 Espel JO17-1
06 apr 12:30 regulier FC Meppel JO17-2 Blokzijl JO17-1

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt Urk JO17-3 Blokzijl JO17-1 2 - 0
23 mrt Flevo Boys JO17-3 FC Meppel JO17-2 5 - 1
16 mrt Blokzijl JO17-1 Espel JO17-1 0 - 1
16 mrt MSC/Amslod JO17-2 Flevo Boys JO17-3 1 - 1

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Stand Groep 2 05

Nr Team GW P
1 FC Meppel JO17-2 3 9
2 MSC/Amslod JO17-2 3 6
3 Alcides JO17-2 3 1
4 SVN'69 JO17-1 3 1

Stand Groep 2 01

Nr Team GW P
1 Be Quick 1887 JO17-4 1 3
2 ODV JO17-1 1 3
3 Urk JO17-5 1 3
4 Noordscheschut JO17-2G 1 3
5 ST Germanicus/CSVC JO17-2 1 3
6 EHS'85 JO17-1 1 3
7 vv Stânfries JO17-1 1 3
8 Delfstrahuizen JO17-1 1 3
9 Twedo JO17-1 1 3
10 MOVV JO17-1 1 3
11 SC Bolsward JO17-2 1 3
12 De Blesse JO17-1 1 3
13 ST Omlandia/GEO JO17-2 1 3
14 Alcides JO17-3 1 3
15 De Lauwers JO17-1 1 3
16 Noordster JO17-1 1 3
17 CVVO JO17-2 1 3
18 Ropta Boys JO17-1 1 3
19 Farmsum JO17-1 1 3
20 Be Quick D JO17-2 1 3
21 SWZ Boso Sneek JO17-2 1 3
22 FC Zuidlaren JO17-4 1 3
23 fc Harlingen JO17-1 1 3
24 Nieuw Buinen JO17-1 1 3
25 sv Olyphia JO17-1 1 3
26 De Walde JO17-1 1 3
27 FC Zuidlaren JO17-2 1 3
28 Drogeham JO17-1 1 3
29 Poolster JO17-1 1 3
30 S.C. Stiens JO17-3 1 3
31 S.V. Haulerwijk JO17-1 1 3
32 SJO WNBC '09 JO17-1G 1 3
33 Zuidhorn JO17-2 1 3
34 Drachtster Boys JO17-5 1 3
35 FC Meppel JO17-2 1 3
36 WVV JO17-3 1 3
37 Espel JO17-1 1 3
38 HHCombi JO17-1 1 3
39 SC Joure JO17-3 1 3
40 Giethoorn JO17-1 1 3
41 NEC Delfzijl JO17-2 1 3
42 VIOD JO17-1G 1 3
43 Blokzijl JO17-1 1 0
44 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 1 0
45 Rottevalle JO17-1 1 0
46 SC Veenwouden JO17-1 1 0
47 LAC Frisia 1883 JO17-5 1 0
48 Heiligerlee JO17-1 1 0
49 ST Gieten-Eext JO17-3 1 0
50 Helpman JO17-2 1 0
51 Roden JO17-3 1 0
52 Assen FC JO17-3G 1 0
53 Gruno JO17-1 1 0
54 VCG JO17-1 1 0
55 Heerenveense Boys JO17-5 1 0
56 Ruinerwold JO17-1 1 0
57 FC Zuidlaren JO17-3 1 0
58 Minnertsga JO17-1 1 0
59 Beilen JO17-2 1 0
60 Makkum JO17-1 1 0
61 FC Assen JO17-2 1 0
62 DESZ JO17-2 1 0
63 Harkstede JO17-1 1 0
64 ST IJVC/Blauwhuis JO17-1 1 0
65 Oosterlittens JO17-1 1 0
66 ST Glimmen/Yde de Punt JO17-1 1 0
67 Zuidhorn JO17-3 1 0
68 SJS JO17-2 1 0
69 Dokkum JO17-1 1 0
70 SWZ Boso Sneek JO17-3 1 0
71 SJO WTTC JO17-2 1 0
72 vv Winsum JO17-3 1 0
73 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2 1 0
74 SJO ASVB/Wedde JO17-1 1 0
75 Balk JO17-2 1 0
76 SJO WTTC JO17-1 1 0
77 Akkrum JO17-2 1 0
78 SJO NWVV/Titan JO17-1 1 0
79 Bargeres JO17-2G 1 0
80 SJO NKvvProtos JO17-1G 1 0
81 DZOH JO17-4 1 0
82 d' Olde Veste'54 JO17-5 1 0
83 Drachtster Boys JO17-4 1 0
84 Helpman JO17-3 1 0

Stand Groep 2 01

Nr Team GW P
1 HHCombi JO17-1 1 3
2 De Blesse JO17-1 1 3
3 ST Omlandia/GEO JO17-2 1 3
4 EHS'85 JO17-1 1 3
5 Noordster JO17-1 1 3
6 Poolster JO17-1 1 3
7 Zuidhorn JO17-2 1 3
8 Delfstrahuizen JO17-1 1 3
9 Espel JO17-1 1 3
10 Be Quick 1887 JO17-4 1 3
11 Nieuw Buinen JO17-1 1 3
12 fc Harlingen JO17-1 1 3
13 Twedo JO17-1 1 3
14 vv Stânfries JO17-1 1 3
15 Giethoorn JO17-1 1 3
16 De Lauwers JO17-1 1 3
17 CVVO JO17-2 1 3
18 VIOD JO17-1G 1 3
19 WVV JO17-3 1 3
20 De Walde JO17-1 1 3
21 S.V. Haulerwijk JO17-1 1 3
22 S.C. Stiens JO17-3 1 0
23 NEC Delfzijl JO17-2 1 0
24 SC Bolsward JO17-2 1 0
25 sv Olyphia JO17-1 1 0
26 SC Joure JO17-3 1 0
27 ODV JO17-1 1 0
28 FC Meppel JO17-2 1 0
29 Ropta Boys JO17-1 1 0
30 FC Zuidlaren JO17-4 1 0
31 Be Quick D JO17-2 1 0
32 Noordscheschut JO17-2G 1 0
33 Drachtster Boys JO17-5 1 0
34 Drogeham JO17-1 1 0
35 MOVV JO17-1 1 0
36 FC Zuidlaren JO17-2 1 0
37 SWZ Boso Sneek JO17-2 1 0
38 Urk JO17-5 1 0
39 ST Germanicus/CSVC JO17-2 1 0
40 Farmsum JO17-1 1 0
41 Alcides JO17-3 1 0
42 SJO WNBC '09 JO17-1G 1 0

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00