Jeugd onder 17 team 2

Selectie 2018-2019

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Stand 2e klasse 03

Nr Team GW P
1 SJO JVZ JO17-2 7 21
2 Giethoorn JO17-1 8 18
3 FC Meppel JO17-2 8 17
4 Flevo Boys JO17-3 6 15
5 Havelte JO17-1 8 15
6 FC Oldemarkt JO17-1 8 13
7 MSC/Amslod JO17-2 7 12
8 Alcides JO17-2 7 9
9 Ruinen JO17-1 7 4
10 V.V. Heerenveen JO17-4 8 3
11 Ruinerwold JO17-1 8 2
12 SVN'69 JO17-1 8 1

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
19 nov 20:00 regulier Flevo Boys JO17-3 SJO JVZ JO17-2
24 nov 10:00 regulier Ruinen JO17-1 Ruinerwold JO17-1
24 nov 10:30 regulier SJO JVZ JO17-2 MSC/Amslod JO17-2
24 nov 10:30 regulier Giethoorn JO17-1 Flevo Boys JO17-3
24 nov 10:30 regulier FC Meppel JO17-2 Alcides JO17-2
24 nov 11:00 regulier Havelte JO17-1 FC Oldemarkt JO17-1
24 nov 12:30 regulier SVN'69 JO17-1 V.V. Heerenveen JO17-4
01 dec 10:30 regulier Giethoorn JO17-1 SJO JVZ JO17-2
01 dec 10:30 regulier V.V. Heerenveen JO17-4 Ruinerwold JO17-1
01 dec 12:30 regulier Flevo Boys JO17-3 Ruinen JO17-1
01 dec 13:15 regulier Alcides JO17-2 Havelte JO17-1
01 dec 14:00 regulier FC Oldemarkt JO17-1 FC Meppel JO17-2
01 dec 14:00 regulier MSC/Amslod JO17-2 SVN'69 JO17-1

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
17 nov MSC/Amslod JO17-2 Giethoorn JO17-1 2 - 3
17 nov V.V. Heerenveen JO17-4 Ruinen JO17-1 2 - 0
17 nov FC Meppel JO17-2 SJO JVZ JO17-2 1 - 4
17 nov Alcides JO17-2 Flevo Boys JO17-3 3 - 4
17 nov FC Oldemarkt JO17-1 SVN'69 JO17-1 6 - 1
17 nov Ruinerwold JO17-1 Havelte JO17-1 1 - 2
10 nov Ruinen JO17-1 FC Meppel JO17-2 1 - 8
10 nov Giethoorn JO17-1 Alcides JO17-2 2 - 1
10 nov SJO JVZ JO17-2 V.V. Heerenveen JO17-4 9 - 1
10 nov Havelte JO17-1 MSC/Amslod JO17-2 4 - 1
10 nov SVN'69 JO17-1 Ruinerwold JO17-1 0 - 0
10 nov Flevo Boys JO17-3 FC Oldemarkt JO17-1 4 - 1
6 nov MSC/Amslod JO17-2 V.V. Heerenveen JO17-4 15 - 1

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00

Jeugd onder 17 team 2

Stand Groep 2 05

Nr Team GW P
1 FC Meppel JO17-2 3 9
2 MSC/Amslod JO17-2 3 6
3 Alcides JO17-2 3 1
4 SVN'69 JO17-1 3 1

Stand Groep 2 01

Nr Team GW P
1 Be Quick 1887 JO17-4 1 3
2 ODV JO17-1 1 3
3 Urk JO17-5 1 3
4 Noordscheschut JO17-2G 1 3
5 ST Germanicus/CSVC JO17-2 1 3
6 EHS'85 JO17-1 1 3
7 vv Stânfries JO17-1 1 3
8 Delfstrahuizen JO17-1 1 3
9 Twedo JO17-1 1 3
10 MOVV JO17-1 1 3
11 SC Bolsward JO17-2 1 3
12 De Blesse JO17-1 1 3
13 ST Omlandia/GEO JO17-2 1 3
14 Alcides JO17-3 1 3
15 De Lauwers JO17-1 1 3
16 Noordster JO17-1 1 3
17 CVVO JO17-2 1 3
18 Ropta Boys JO17-1 1 3
19 Farmsum JO17-1 1 3
20 Be Quick D JO17-2 1 3
21 SWZ Boso Sneek JO17-2 1 3
22 FC Zuidlaren JO17-4 1 3
23 fc Harlingen JO17-1 1 3
24 Nieuw Buinen JO17-1 1 3
25 sv Olyphia JO17-1 1 3
26 De Walde JO17-1 1 3
27 FC Zuidlaren JO17-2 1 3
28 Drogeham JO17-1 1 3
29 Poolster JO17-1 1 3
30 S.C. Stiens JO17-3 1 3
31 S.V. Haulerwijk JO17-1 1 3
32 SJO WNBC '09 JO17-1G 1 3
33 Zuidhorn JO17-2 1 3
34 Drachtster Boys JO17-5 1 3
35 FC Meppel JO17-2 1 3
36 WVV JO17-3 1 3
37 Espel JO17-1 1 3
38 HHCombi JO17-1 1 3
39 SC Joure JO17-3 1 3
40 Giethoorn JO17-1 1 3
41 NEC Delfzijl JO17-2 1 3
42 VIOD JO17-1G 1 3
43 Blokzijl JO17-1 1 0
44 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 1 0
45 Rottevalle JO17-1 1 0
46 SC Veenwouden JO17-1 1 0
47 LAC Frisia 1883 JO17-5 1 0
48 Heiligerlee JO17-1 1 0
49 ST Gieten-Eext JO17-3 1 0
50 Helpman JO17-2 1 0
51 Roden JO17-3 1 0
52 Assen FC JO17-3G 1 0
53 Gruno JO17-1 1 0
54 VCG JO17-1 1 0
55 Heerenveense Boys JO17-5 1 0
56 Ruinerwold JO17-1 1 0
57 FC Zuidlaren JO17-3 1 0
58 Minnertsga JO17-1 1 0
59 Beilen JO17-2 1 0
60 Makkum JO17-1 1 0
61 FC Assen JO17-2 1 0
62 DESZ JO17-2 1 0
63 Harkstede JO17-1 1 0
64 ST IJVC/Blauwhuis JO17-1 1 0
65 Oosterlittens JO17-1 1 0
66 ST Glimmen/Yde de Punt JO17-1 1 0
67 Zuidhorn JO17-3 1 0
68 SJS JO17-2 1 0
69 Dokkum JO17-1 1 0
70 SWZ Boso Sneek JO17-3 1 0
71 SJO WTTC JO17-2 1 0
72 vv Winsum JO17-3 1 0
73 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2 1 0
74 SJO ASVB/Wedde JO17-1 1 0
75 Balk JO17-2 1 0
76 SJO WTTC JO17-1 1 0
77 Akkrum JO17-2 1 0
78 SJO NWVV/Titan JO17-1 1 0
79 Bargeres JO17-2G 1 0
80 SJO NKvvProtos JO17-1G 1 0
81 DZOH JO17-4 1 0
82 d' Olde Veste'54 JO17-5 1 0
83 Drachtster Boys JO17-4 1 0
84 Helpman JO17-3 1 0

Stand Groep 2 01

Nr Team GW P
1 Alcides JO17-3 0 0
2 Be Quick D JO17-2 0 0
3 Be Quick 1887 JO17-4 0 0
4 De Blesse JO17-1 0 0
5 SC Bolsward JO17-2 0 0
6 CVVO JO17-2 0 0
7 Delfstrahuizen JO17-1 0 0
8 Drachtster Boys JO17-5 0 0
9 Drogeham JO17-1 0 0
10 EHS'85 JO17-1 0 0
11 Espel JO17-1 0 0
12 Farmsum JO17-1 0 0
13 ST Germanicus/CSVC JO17-2 0 0
14 Giethoorn JO17-1 0 0
15 fc Harlingen JO17-1 0 0
16 S.V. Haulerwijk JO17-1 0 0
17 HHCombi JO17-1 0 0
18 SC Joure JO17-3 0 0
19 De Lauwers JO17-1 0 0
20 FC Meppel JO17-2 0 0
21 MOVV JO17-1 0 0
22 NEC Delfzijl JO17-2 0 0
23 Nieuw Buinen JO17-1 0 0
24 Noordscheschut JO17-2G 0 0
25 Noordster JO17-1 0 0
26 ODV JO17-1 0 0
27 sv Olyphia JO17-1 0 0
28 ST Omlandia/GEO JO17-2 0 0
29 Poolster JO17-1 0 0
30 Ropta Boys JO17-1 0 0
31 SJO WNBC '09 JO17-1G 0 0
32 vv Stânfries JO17-1 0 0
33 S.C. Stiens JO17-3 0 0
34 SWZ Boso Sneek JO17-2 0 0
35 Twedo JO17-1 0 0
36 Urk JO17-5 0 0
37 VIOD JO17-1G 0 0
38 De Walde JO17-1 0 0
39 WVV JO17-3 0 0
40 FC Zuidlaren JO17-4 0 0
41 FC Zuidlaren JO17-2 0 0
42 Zuidhorn JO17-2 0 0

Sponsor:

Trainer

Jacob Ruiter

Leider

Ruben Oosterga
Erwin Oosterhoff
Hans Noord

Training

Ma 19.00-20.00
Wo 19.00-20.00