Jeugd onder 9 team 2

Nog geen teamfoto beschikbaar (2017-2018)

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Martijn Langhorst
Arjan Linthorst

Leider

Mark Ballast
Ruud Mulder

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 9 team 2

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Martijn Langhorst
Arjan Linthorst

Leider

Mark Ballast
Ruud Mulder

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 9 team 2

Stand 1e klasse 02

Nr Team GW P

Stand 1e klasse 06

Nr Team GW P

Sponsor:

Trainer

Martijn Langhorst
Arjan Linthorst

Leider

Mark Ballast
Ruud Mulder

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 9 team 2

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
25 apr 18:30 regulier SJO J.V. Oostenburg JO9-1 S.V. Haulerwijk JO9-1
28 apr 09:00 regulier S.V. Haulerwijk JO9-1 SJO J.V. Oostenburg JO9-1
28 apr 09:00 regulier vv Stânfries JO9-1 Meppel FC JO9-2G
05 mei 08:45 regulier FC Wolvega JO9-2 vv Stânfries JO9-1
05 mei 09:30 regulier Donkerbroek JO9-1 S.V. Haulerwijk JO9-1

Sponsor:

Trainer

Martijn Langhorst
Arjan Linthorst

Leider

Mark Ballast
Ruud Mulder

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 9 team 2

Uitslagen

Geen uitslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Martijn Langhorst
Arjan Linthorst

Leider

Mark Ballast
Ruud Mulder

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00

Jeugd onder 9 team 2

Stand Groep 2 12

Nr Team GW P
1 Meppel FC JO9-2G 3 9
2 Oudehaske JO9-1 3 6
3 d' Olde Veste'54 JO9-2 3 3
4 Oldeholtpade JO9-1 3 0

Stand Groep 1 01

Nr Team GW P
1 Winsum JO9-1G 1 3
2 Lycurgus JO9-1 1 3
3 Raptim JO9-1 1 3
4 LAC Frisia 1883 JO9-1 1 3
5 HZVV JO9-1 1 3
6 FC Assen JO9-1 1 3
7 Lycurgus JO9-2G 1 3
8 V.V. Heerenveen JO9-1 1 3
9 ONS Sneek JO9-1 1 3
10 Marum JO9-1 1 3
11 Gorredijk JO9-1 1 3
12 NEC Delfzijl JO9-1 1 3
13 Urk JO9-1 1 3
14 SC Bolsward JO9-2 1 3
15 SC Emmeloord JO9-1 1 3
16 Harkemase Boys JO9-1 1 3
17 SJO Dalen/DSC JO9-1 1 3
18 Be Quick 1887 JO9-1 1 3
19 FVC JO9-1 1 3
20 St.Annaparochie JO9-1 1 0
21 De Weide JO9-1 1 0
22 GRC Groningen JO9-1 1 0
23 SJO Feanstars JO9-1 1 0
24 d' Olde Veste'54 JO9-1 1 0
25 Dwingeloo JO9-1 1 0
26 HFC '15 JO9-1 1 0
27 Meppel FC JO9-2G 1 0
28 LAC Frisia 1883 JO9-4 1 0
29 SC Bolsward JO9-1 1 0
30 Roden JO9-1 1 0
31 Staphorst JO9-1 1 0
32 Beilen JO9-1 1 0
33 LEO (Loon) JO9-1 1 0
34 Balk JO9-1 1 0
35 VC Trynwalden JO9-1 1 0
36 Hoogezand JO9-1 1 0
37 FC Klazienaveen JO9-1 1 0
38 GRC Groningen JO9-2 1 0

Sponsor:

Trainer

Martijn Langhorst
Arjan Linthorst

Leider

Mark Ballast
Ruud Mulder

Training

Ma 17.00-18.00
Wo 17.00-18.00