FC Meppel 4

Selectie 2022-2023

Sponsor:

FC Meppel 4

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

FC Meppel 4

Stand 5e klasse 04

Nr Team GW P
1 Olympia'28 3 1 3
2 DESZ 3 1 3
3 Olympia'28 4 1 3
4 FC Meppel 4 1 3
5 Alcides 2 1 1
6 Staphorst 7 1 1
7 Alcides 3 0 0
8 SC Rouveen 5 0 0
9 Ruinerwold 1 za. 1 0
10 M.S.C. 3 1 0
11 d' Olde Veste'54 6 1 0
12 SVN'69 4 1 0

Sponsor:

FC Meppel 4

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
01 okt. 12:00 regulier DESZ 3 M.S.C. 3
01 okt. 14:00 regulier Olympia'28 4 FC Meppel 4
01 okt. 14:30 regulier Staphorst 7 SC Rouveen 5
01 okt. 14:30 regulier SVN'69 4 d' Olde Veste'54 6
01 okt. 15:00 regulier Alcides 3 Olympia'28 3
01 okt. 15:00 regulier Ruinerwold 1 za. Alcides 2
06 okt. 19:45 regulier Olympia'28 3 SC Rouveen 5
08 okt. 12:15 regulier M.S.C. 3 SVN'69 4
08 okt. 12:30 regulier FC Meppel 4 DESZ 3
08 okt. 13:30 regulier d' Olde Veste'54 6 Alcides 3
08 okt. 14:30 regulier Alcides 2 Olympia'28 4
08 okt. 15:00 regulier Ruinerwold 1 za. Staphorst 7

Sponsor:

FC Meppel 4

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 sep. FC Meppel 4 Ruinerwold 1 za. 5 - 0
17 sep. Oudehaske 3 FC Meppel 4 2 - 7

Sponsor:

FC Meppel 4

Stand Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 03

Nr Team GW P
1 FC Meppel 4 3 7
2 CVVO 3 3 5
3 Oudehaske 3 3 3
4 d' Olde Veste'54 5 3 1

Stand Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 1e KO Ronde

Nr Team GW P
1 Achilles 1894 5 0 0
2 Achilles 1894 4 0 0
3 Actief 2 0 0
4 ACV 8 0 0
5 SV Bedum 5 0 0
6 Blauw Wit '34 7 0 0
7 Corenos 2 0 0
8 DESZ 3 0 0
9 Drogeham 2 0 0
10 EBC 1 0 0
11 SC Emmeloord 1 Za 0 0
12 Espel 3 0 0
13 SC Franeker 4 0 0
14 LAC Frisia 1883 5 0 0
15 GRC Groningen 4 0 0
16 Grijpskerk 5 0 0
17 Fc. Grootegast 4 0 0
18 Hardegarijp 3 0 0
19 HJSC 2 0 0
20 SC Joure 7 0 0
21 Jubbega 1 za. 0 0
22 FC Klazienaveen 3 0 0
23 FC Klazienaveen 4 0 0
24 Kollum 4 0 0
25 Leeuwarder Zwaluwen 7 0 0
26 LEO 5 0 0
27 LTC 6 0 0
28 Makkum 3 0 0
29 FC Meppel 4 0 0
30 M.S.C. 3 0 0
31 Noordpool-U.F.C. 2 0 0
32 ONS Sneek 2 0 0
33 Oosterparkers 2 0 0
34 Oranje Nassau 7 0 0
35 Oranje Nassau 6 0 0
36 Potetos 4 0 0
37 RKO 2 (zat) 0 0
38 RWF 3 0 0
39 Scharnegoutum'70 3 0 0
40 SVBO 4 0 0
41 SVV'04 5 za. 0 0
42 Urk 7 0 0
43 Veendam 1894 3 0 0
44 VVI 4 0 0
45 De Weide 5 0 0
46 Woudsend 2 0 0
47 ZNC 2 (zat) 0 0
48 Zwaagwesteinde 3 0 0

Sponsor: