FC Meppel 3

Selectie 2018-2019

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Wedstrijdverslagen

13 september De kantinejuffrouw
6 september FC Meppel 3 op volle toeren

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Stand 2e klasse D

Nr Team GW P
1 ZZVV 2 14 38
2 ACV 3 13 30
3 SC Rouveen 2 15 26
4 LTC 2 14 24
5 Staphorst 3 14 20
6 The Knickerbockers 6 15 16
7 Noordscheschut 3 15 16
8 FC Meppel 3 15 16
9 Drenthina 2 13 14
10 Hollandscheveld 2 14 14
11 De Griffioen 2 14 8

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
30 mrt 12:00 regulier Drenthina 2 LTC 2
30 mrt 14:30 regulier ACV 3 Staphorst 3
06 apr 12:30 regulier Staphorst 3 FC Meppel 3
06 apr 14:30 regulier ACV 3 Hollandscheveld 2
06 apr 14:30 regulier De Griffioen 2 LTC 2
06 apr 14:30 regulier Noordscheschut 3 Drenthina 2
06 apr 14:30 regulier SC Rouveen 2 ZZVV 2

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt LTC 2 Noordscheschut 3 0 - 2
23 mrt Staphorst 3 SC Rouveen 2 2 - 3
23 mrt Hollandscheveld 2 The Knickerbockers 6 2 - 2
23 mrt FC Meppel 3 De Griffioen 2 2 - 1
23 mrt ZZVV 2 Drenthina 2 2 - 2
16 mrt SC Rouveen 2 FC Meppel 3 0 - 2
16 mrt Noordscheschut 3 The Knickerbockers 6 3 - 0
16 mrt ZZVV 2 Hollandscheveld 2 1 - 1

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Stand Groep 1 18

Nr Team GW P
1 FC Meppel 3 3 6
2 SC Genemuiden 3 3 6
3 Vitesse'63 2 3 6
4 SVN'69 2 3 0

Stand Groep 1 SR3

Nr Team GW P
1 SC Emmeloord 2 1 3
2 vv Sweel 3 1 3
3 Alcides 2 1 3
4 Achilles 1894 2 1 3
5 HZVV 2 1 3
6 LTC 2 1 3
7 SC Genemuiden 2 1 3
8 De Weide 2 1 3
9 Urk 2 1 3
10 Dalen 2 1 3
11 Gomos 2 1 3
12 Annen 2 1 3
13 Hoogeveen 2 0 0
14 FC Klazienaveen 2 0 0
15 d' Olde Veste'54 2 0 0
16 Peize 2 0 0
17 Steenwijker Boys 2 0 0
18 Urk 3 0 0
19 DZOH 2 1 0
20 FC Meppel 2 1 0
21 SVBO 2 1 0
22 Drenthina 2 1 0
23 Ruinerwold 2 1 0
24 vv Sweel 2 1 0
25 Rolder Boys 2 1 0
26 ZZVV 2 1 0
27 Raptim 3 1 0
28 VKW 2 1 0
29 Emmen 2 1 0
30 FC Meppel 3 1 0

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45