FC Meppel 3

Selectie 2018-2019

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Wedstrijdverslagen

13 september De kantinejuffrouw
6 september FC Meppel 3 op volle toeren

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Stand 2e klasse D

Nr Team GW P
1 ZZVV 2 19 47
2 ACV 3 20 42
3 SC Rouveen 2 20 41
4 LTC 2 20 34
5 Drenthina 2 19 24
6 Hollandscheveld 2 19 23
7 The Knickerbockers 6 19 22
8 Staphorst 3 19 20
9 Noordscheschut 3 19 19
10 FC Meppel 3 19 19
11 De Griffioen 2 19 11

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
23 mei 19:30 regulier De Griffioen 2 The Knickerbockers 6
25 mei 12:00 regulier Drenthina 2 Staphorst 3
25 mei 12:30 regulier Hollandscheveld 2 Noordscheschut 3
25 mei 14:30 regulier ZZVV 2 FC Meppel 3

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 mei Drenthina 2 De Griffioen 2 8 - 0
21 mei ACV 3 SC Rouveen 2 2 - 3
18 mei LTC 2 ZZVV 2 2 - 1
18 mei Noordscheschut 3 De Griffioen 2 5 - 2
18 mei The Knickerbockers 6 ACV 3 1 - 2
18 mei SC Rouveen 2 Drenthina 2 4 - 2
16 mei Staphorst 3 Hollandscheveld 2 3 - 4
11 mei Drenthina 2 De Griffioen 2
11 mei LTC 2 Staphorst 3 2 - 1
11 mei Hollandscheveld 2 FC Meppel 3 3 - 2
11 mei ACV 3 Noordscheschut 3 5 - 0
11 mei ZZVV 2 The Knickerbockers 6 4 - 2

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

FC Meppel 3

Stand Groep 1 18

Nr Team GW P
1 FC Meppel 3 3 6
2 SC Genemuiden 3 3 6
3 Vitesse'63 2 3 6
4 SVN'69 2 3 0

Stand Groep 1 SR3

Nr Team GW P
1 SC Emmeloord 2 1 3
2 vv Sweel 3 1 3
3 Alcides 2 1 3
4 Achilles 1894 2 1 3
5 HZVV 2 1 3
6 LTC 2 1 3
7 SC Genemuiden 2 1 3
8 De Weide 2 1 3
9 Urk 2 1 3
10 Dalen 2 1 3
11 Gomos 2 1 3
12 Annen 2 1 3
13 Hoogeveen 2 0 0
14 FC Klazienaveen 2 0 0
15 d' Olde Veste'54 2 0 0
16 Peize 2 0 0
17 Steenwijker Boys 2 0 0
18 Urk 3 0 0
19 DZOH 2 1 0
20 FC Meppel 2 1 0
21 SVBO 2 1 0
22 Drenthina 2 1 0
23 Ruinerwold 2 1 0
24 vv Sweel 2 1 0
25 Rolder Boys 2 1 0
26 ZZVV 2 1 0
27 Raptim 3 1 0
28 VKW 2 1 0
29 Emmen 2 1 0
30 FC Meppel 3 1 0

Sponsor:

Trainer

Christiaan West

Ass. trainer

Tom Reuvers
Richard Wagenaar

Leider

Tom Reuvers
Demis Doornbos
Tiemen Meijer

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45