Uitnodiging Algemene Ledenvergadering FC Meppel 19 november 2026

woensdag 14 oktober 2026

Geachte ereleden, leden van verdienste en leden van FC Meppel,

Het bestuur van FC Meppel nodigt u uit tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering die wordt gehouden op donderdag 19 november 2026, aanvang 20.00 uur in het clubhuis.

De agenda en meer informatie voor de Algemene Ledenvergadering van FC Meppel staat onder dit stukje..

Met het delen van de agenda voor de Algemene Ledenvergadering willen wij een dringende oproep doen. Voor onze vereniging staan momenteel de functies van voorzitter en secretaris open. Deze plekken zullen bij de komende ledenvergadering moeten worden ingevuld om de vereniging goed te kunnen blijven besturen.

FC Meppel is een grote vereniging en dat brengt verantwoordelijkheid met zich mee. Het bestuur kan dit werk niet structureel met (te) weinig mensen doen. In de huidige situatie is dat wel het geval en daarom niet houdbaar. We hebben meerdere nieuwe bestuursleden nodig om de verantwoordelijkheid behapbaar en leuk te houden voor de toekomst van onze mooie en groeiende vereniging.

Naast de functie van voorzitter en secretaris staan de portefeuilles Commerciële Zaken en Algemene Zaken open. Ook die functies zijn van groot belang. Onze sponsoren maken veel mogelijk binnen FC Meppel en verdienen de tijd en aandacht die nodig zijn om deze relaties goed te onderhouden en verder uit te bouwen. 

We vragen je daarom: praat eens met één van ons. Ook als je twijfelt of niet precies weet wat een functie inhoudt. Een vrijblijvend gesprek kan al helpen om een beter beeld te krijgen.

En kijk vooral ook om je heen. Ken je een ouder, lid of andere betrokken FC Meppeler die hier mogelijk interesse in heeft? Spreek diegene aan en laat het ons weten. We komen graag in gesprek!
 

Agenda algemene ledenvergadering

1. Opening

2. Ingekomen stukken

3. Notulen ALV 20 november 2025

4. Jaarverslag 2025-2026

5. Financieel verslag 2025-2026

6. Kascommissie

7. Benoeming kascommissie

8. Pauze

9. Begroting seizoen 2026 – 2027

10. Toekomst van de vereniging

11. Bestuurdersverkiezing

a. (Periodiek) aftreden en niet verkiesbaar: Bastiaan Meijer, Geeske Bos

b. Voorstel toetreding bestuur: Frans Schrotenboer

c. (Periodiek) aftreden en herkiesbaar: Albert Jan Luth, Emil Koster

(Tegen)kandidaten kunnen door tenminste tien stemgerechtigde leden, uiterlijk tien dagen voor de vergadering, schriftelijk (secretaris@fcmeppel.nl) bij de secretaris worden ingediend, met overlegging van een schriftelijke verklaring van de betrokken kandidaat dat hij of zij bereid is een eventuele benoeming te aanvaarden.

12. Inhoudelijke rondvraag

13. Afsluiting


De notulen en jaarverslag liggen vanaf 6 november 2026 ter inzage in de bestuurskamer van FC Meppel. Het financieel verslag ligt ter inzage bij de penningmeester. Hiervoor kan een afspraak gemaakt worden via penningmeester@fcmeppel.nl.
 

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur van FC Meppel