ST FC Meppel/Alcides JO19-3

Selectie 2018-2019

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-3

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-3

Stand 1e klasse 5

Nr Team GW P
1 Creil-Bant JO19-1 0 0
2 Dwingeloo JO19-1 0 0
3 SC Emmeloord JO19-1 0 0
4 Flevo Boys JO19-2 0 0
5 V.V. Heerenveen JO19-1 0 0
6 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 0 0
7 M.S.C. JO19-2 0 0
8 SC Rouveen JO19-1 0 0
9 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 0 0
10 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 0 0
11 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 0 0
12 ST SVM/Tonego JO19-1 0 0
13 SVN'69 JO19-1 0 0
14 VHK JO19-1 0 0

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-3

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
25 sep. 12:00 regulier SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 SVN'69 JO19-1
25 sep. 12:30 regulier SC Emmeloord JO19-1 Creil-Bant JO19-1
25 sep. 14:00 regulier ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 VHK JO19-1
25 sep. 14:30 regulier Dwingeloo JO19-1 M.S.C. JO19-2
25 sep. 14:30 regulier ST FC Meppel/Alcides JO19-3 SC Rouveen JO19-1
25 sep. 14:30 regulier V.V. Heerenveen JO19-1 Flevo Boys JO19-2
25 sep. 16:45 regulier ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 ST SVM/Tonego JO19-1
02 okt. 12:00 regulier Creil-Bant JO19-1 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1
02 okt. 12:00 regulier SC Rouveen JO19-1 Dwingeloo JO19-1
02 okt. 12:00 regulier ST SVM/Tonego JO19-1 SC Emmeloord JO19-1
02 okt. 12:30 regulier Flevo Boys JO19-2 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1
02 okt. 12:30 regulier M.S.C. JO19-2 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1
02 okt. 12:30 regulier SVN'69 JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-3
02 okt. 13:15 regulier VHK JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-1

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-3

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
18 sep. ST FC Meppel/Alcides JO19-3 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 0 - 6
11 sep. ST FC Meppel/Alcides JO19-3 SVV'04 JO19-1 0 - 3

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-3

Stand Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 2 34

Nr Team GW P
1 Raptim JO19-1 3 9
2 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 3 6
3 SVV'04 JO19-1 3 3
4 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 3 0

Sponsor: