Vrouwen 1

Selectie 2017-2018

Achterste rij (vlnr):  Bert Laan (trainer),  Shuly Mangroelal,  Yonne Nonhebel,  Rebecca Hulleman,  Asha Kamans,  Meike Noord,  Annette de Bruin,  Roeland Bork (leider)

Voorste rij (vlnr):  Carien Bargboer,  Meral Kamans,  Nicole Rensen,  Ellah May Berkholst,  Joëlle Antoine,  Desi Jansen,  Farah Boukayouo,  Angelique van der Slikke,  Lisa Peterson.

Op de foto ontbreken: Jacqueline Mastebroek,  Anne Mieke Slurink,  Lisa Timmermans,  Maaike Gommans,  Dionne Spijkerman.

Sponsor:

Trainer

Bertus Laan

Leider

Roeland Bork

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

Vrouwen 1

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Bertus Laan

Leider

Roeland Bork

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

Vrouwen 1

Stand 4e klasse G

Nr Team GW P
1 ST FC Meppel/Alcides VR1 19 57
2 De Weide VR2 16 38
3 SJO JVZ VR1 14 32
4 Dwingeloo VR1 19 31
5 Staphorst VR1 12 21
6 SC Genemuiden VR2 14 18
7 Hoogeveen VR1 15 16
8 Vitesse'63 VR2 15 14
9 Ruinen VR1 16 12
10 Oosterstreek VR1 14 11
11 De Blesse VR1 15 7
12 d' Olde Veste'54 VR2 17 7

Sponsor:

Trainer

Bertus Laan

Leider

Roeland Bork

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

Vrouwen 1

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
23 apr 20:00 regulier Hoogeveen VR1 SC Genemuiden VR2
23 apr 20:00 regulier Ruinen VR1 De Blesse VR1
25 apr 19:30 regulier Staphorst VR1 SJO JVZ VR1
25 apr 20:00 regulier Vitesse'63 VR2 Ruinen VR1
28 apr 12:00 regulier De Weide VR2 SC Genemuiden VR2
28 apr 14:00 regulier Oosterstreek VR1 Hoogeveen VR1
28 apr 14:00 regulier Ruinen VR1 Staphorst VR1
28 apr 14:30 regulier De Blesse VR1 SJO JVZ VR1
02 mei 19:00 regulier Staphorst VR1 Hoogeveen VR1
02 mei 19:45 regulier Vitesse'63 VR2 Oosterstreek VR1
05 mei 11:00 regulier SC Genemuiden VR2 Staphorst VR1

Sponsor:

Trainer

Bertus Laan

Leider

Roeland Bork

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

Vrouwen 1

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr De Weide VR2 Staphorst VR1 7 - 2
21 apr d' Olde Veste'54 VR2 SJO JVZ VR1 3 - 6
21 apr Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 1 - 2
21 apr SC Genemuiden VR2 Oosterstreek VR1 1 - 0
21 apr Hoogeveen VR1 ST FC Meppel/Alcides VR1 1 - 7
21 apr De Blesse VR1 Ruinen VR1 1 - 4
18 apr Staphorst VR1 d' Olde Veste'54 VR2 -
18 apr Oosterstreek VR1 SC Genemuiden VR2 2 - 1
18 apr Dwingeloo VR1 SJO JVZ VR1 1 - 5
14 apr SC Genemuiden VR2 De Weide VR2 1 - 3
14 apr Staphorst VR1 Hoogeveen VR1 -
14 apr Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 0 - 5
14 apr De Blesse VR1 d' Olde Veste'54 VR2 2 - 0
14 apr ST FC Meppel/Alcides VR1 Oosterstreek VR1 4 - 0
11 apr SJO JVZ VR1 Ruinen VR1 3 - 2
9 apr Hoogeveen VR1 Vitesse'63 VR2 2 - 1

Sponsor:

Trainer

Bertus Laan

Leider

Roeland Bork

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45

Vrouwen 1

Stand Groep 3 15

Nr Team GW P
1 ST FC Meppel/Alcides VR1 2 6
2 ST VHK/SVBS VR1 2 3
3 Steenwijker Boys VR1 2 0

Stand Groep 3 12

Nr Team GW P
1 Tonego VR1 1 3
2 ST FC Meppel/Alcides VR1 1 0

Sponsor:

Trainer

Bertus Laan

Leider

Roeland Bork

Training

Di 20.15-21.45
Do 20.15-21.45