ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Selectie 2023-2024

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Stand 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08

Nr Team GW P
1 ST Pesse/Wijster JO19-1 6 16
2 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 6 15
3 SJO NKvvProtos JO19-1JM 6 11
4 De Weide JO19-3 6 10
5 SJO HH'97 JO19-2 6 4
6 HZVV JO19-3 6 2
7 SJO Dalen/DSC JO19-2 6 1

Stand 2e klasse (2e fase) 03

Nr Team GW P
1 FC Oldemarkt JO19-1 6 16
2 vv Steenwijk JO19-1 5 12
3 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 6 10
4 Heerenveense Boys JO19-2 5 9
5 Read Swart JO19-1 5 9
6 d' Olde Veste'54 JO19-2 6 6
7 SJO OFW JO19-1 6 3
8 SC Emmeloord JO19-2 5 0

Stand 2e klasse (3e fase) 6

Nr Team GW P
1 Noordscheschut JO19-1 2 6
2 Fit Boys JO19-1 2 6
3 FC Assen JO19-2 2 4
4 Stânfries JO19-1JM 1 3
5 Gomos JO19-1 1 3
6 ST Pesse/Wijster JO19-1 2 3
7 De Weide JO19-2 2 3
8 Asser Boys JO19-1 2 1
9 ACV JO19-2 2 1
10 ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-1 2 1
11 SJO JVZ JO19-2 2 0
12 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 2 0

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
02 mrt. 10:45 regulier ACV JO19-2 Fit Boys JO19-1
02 mrt. 11:00 regulier Asser Boys JO19-1 ST FC Meppel/Alcides JO19-4
02 mrt. 12:30 regulier ST Pesse/Wijster JO19-1 Gomos JO19-1
02 mrt. 13:30 regulier ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-1 De Weide JO19-2
02 mrt. 14:00 regulier Stânfries JO19-1JM FC Assen JO19-2
02 mrt. 14:30 regulier SJO JVZ JO19-2 Noordscheschut JO19-1
09 mrt. 10:45 regulier Fit Boys JO19-1 SJO JVZ JO19-2
09 mrt. 11:00 regulier ST FC Meppel/Alcides JO19-4 ACV JO19-2
09 mrt. 11:00 regulier Noordscheschut JO19-1 Stânfries JO19-1JM
09 mrt. 12:45 regulier FC Assen JO19-2 ST Pesse/Wijster JO19-1
09 mrt. 14:00 regulier Gomos JO19-1 ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO19-1
09 mrt. 14:30 regulier De Weide JO19-2 Asser Boys JO19-1

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Uitslagen

Geen uitslagen aanwezig.

Sponsor:

ST FC Meppel/Alcides JO19-4

Geen gegevens aanwezig.

Sponsor: