Jeugd onder 11 team 5

Selectie 2017-2018

Bovenste rij:
V.l.n.r. de namen

Middelste rij:
V.l.n.r. de namen

Onderste rij:
V.l.n.r. de namen

Sponsor:

Trainer

Aeron Geerts
Maan de Jong

Leider

Joost van den Berg
Rob Teekens

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 5

Wedstrijdverslagen

Geen wedstrijdverslagen aanwezig.

Sponsor:

Trainer

Aeron Geerts
Maan de Jong

Leider

Joost van den Berg
Rob Teekens

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 5

Stand 4e klasse 010

Nr Team GW P
1 Oranje Zwart JO11-1 10 30
2 SC Emmeloord JO11-3 11 27
3 SJO OFW JO11-1G 10 24
4 FC Meppel JO11-5 10 22
5 Giethoorn JO11-1 11 19
6 Blesse De JO11-3G 10 18
7 Oldeholtpade JO11-3 9 9
8 Willemsoord JO11-1 10 9
9 d' Olde Veste'54 JO11-8 11 9
10 d' Olde Veste'54 JO11-6 11 9
11 Oldemarkt FC JO11-3G 10 6
12 Steenwijkerwold JO11-3G 9 0

Stand 4e klasse 06

Nr Team GW P
1 Weide De JO11-4G 7 19
2 Staphorst JO11-3 5 15
3 Havelte JO11-2 6 15
4 FC Meppel JO11-5 6 14
5 MSC/Amslod JO11-4 7 13
6 HZVV JO11-5 6 9
7 SJO WIJC JO11-2G 6 7
8 d' Olde Veste'54 JO11-8 6 4
9 SC Rouveen JO11-3 6 4
10 Giethoorn JO11-2 6 3
11 Alcides JO11-5 7 3
12 SJO OFW JO11-2G 6 1

Sponsor:

Trainer

Aeron Geerts
Maan de Jong

Leider

Joost van den Berg
Rob Teekens

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 5

Programma

Datum Tijd Wedstrijdtype Thuis Uit
25 apr 18:30 regulier SJO WIJC JO11-2G MSC/Amslod JO11-4
28 apr 08:45 regulier d' Olde Veste'54 JO11-8 Alcides JO11-5
28 apr 09:00 regulier SJO OFW JO11-2G FC Meppel JO11-5
28 apr 09:00 regulier Staphorst JO11-3 Giethoorn JO11-2
28 apr 09:00 regulier HZVV JO11-5 Havelte JO11-2
05 mei 10:00 regulier SC Rouveen JO11-3 SJO WIJC JO11-2G
05 mei 10:00 regulier Weide De JO11-4G FC Meppel JO11-5

Sponsor:

Trainer

Aeron Geerts
Maan de Jong

Leider

Joost van den Berg
Rob Teekens

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 5

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Havelte JO11-2 Alcides JO11-5 6 - 2
21 apr SC Rouveen JO11-3 FC Meppel JO11-5 1 - 11
21 apr HZVV JO11-5 Giethoorn JO11-2 14 - 0
21 apr SJO WIJC JO11-2G SJO OFW JO11-2G 13 - 4
21 apr d' Olde Veste'54 JO11-8 Weide De JO11-4G 9 - 9
21 apr Staphorst JO11-3 MSC/Amslod JO11-4 6 - 2
16 apr FC Meppel JO11-5 MSC/Amslod JO11-4 2 - 2
14 apr Staphorst JO11-3 HZVV JO11-5 4 - 1
14 apr FC Meppel JO11-5 Alcides JO11-5 10 - 0
14 apr Havelte JO11-2 SJO WIJC JO11-2G 4 - 3
14 apr Giethoorn JO11-2 d' Olde Veste'54 JO11-8 1 - 5
14 apr SJO OFW JO11-2G SC Rouveen JO11-3 3 - 3
14 apr MSC/Amslod JO11-4 Weide De JO11-4G 4 - 9

Sponsor:

Trainer

Aeron Geerts
Maan de Jong

Leider

Joost van den Berg
Rob Teekens

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00

Jeugd onder 11 team 5

Stand Groep 4 18

Nr Team GW P
1 Alcides JO11-4 2 6
2 FC Meppel JO11-5 2 1
3 MSC/Amslod JO11-4 2 1

Sponsor:

Trainer

Aeron Geerts
Maan de Jong

Leider

Joost van den Berg
Rob Teekens

Training

Ma 18.00-19.00
Wo 18.00-19.00